Cyborg gotowy do walki


Praktycznie już w pełni sił po ostatniej kontuzji ramienia na Sengoku, Evangelista „Cyborg” wraca do rytmu treningowego i jest gotowy do debiutu na Strikeforce.

„Jestem gotowy prawie na 100 %. Przeprowadzam już treningi i czekam na potwierdzenie tej walki. Wierze, że wyjdę do walki 11 kwietnia. Są ze mną w kontakcie i mowią, że mógłbym zawalczyć.”

Dodatkowo będzie to pierwszy raz kiedy tego samego wieczoru i na tej samej gali walczyć będzie jego żona, Cristiane „Cyborg” Santos, która walczyła w EliteXC ale została teraz kupiona przez Strikeforce.

„To będzie całkowicie inne doświadczenie. Jestem zawsze przy jej narożniku i walczymy w innym czasie, ale jestem pełen nadziei, że obojgu nam wyjdzie to na dobre, byłoby miło. To będzie nasza pierwsza walka w tym kontrakcie i powaznie podchodzimy do tego. Myśle, że zrobie to co trzeba”

powiedział fighter komentując „dream fight” pomiędzy jego żoną a Giną Carano, która była w planach EliteXC.

„Mówiłem Cris aby ją poddała a nie uderzała w twarz, ale powiedziala mi, że będzie uderzać tylko w nos (śmiech). Cris jest bardzo zaangażowana w treningi i ma ogromne chęci do walki posuwając się ciągle do przodu. Gina może się bać kiedy zacznie się ta walka, ale myśle ze jeszcze szybko jej nie zobaczymy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *