Cristiane „Cyborg” Justino podpisała kontrakt UFC

Resize of cyborg_tweet_invicta_11

Stało się, najlepsza zawodniczka żeńskiego MMA podpisała kontrakt z UFC.

W programie UFC Today, ogłoszono, że „Cyborg” podpisała kontrakt z UFC. 

Z tego co wiadomo Cristine podpisała kontrakt już jakieś 2 miesiące temu ale jej pojedynek z Rousey zależy od 2 kolejnych walk. Pierwsza z nich odbędzie się w lipcu i będzie to obrona pasa Invictia  w kategorii 66 kg., następnie stoczy pojedynek w niższej kategorii i to właśnie głównie od tego czy da radę zrobić wymagany limit będzie zależeć jej przyszłość i angaż w UFC. (ten limit to 61 kg., jeśli Cristine będzie w stanie zejść do tej kategorii to prawdopodobnie dostanie szansę walki o pas z Rondą).

7 thoughts on “Cristiane „Cyborg” Justino podpisała kontrakt UFC

  1. Zrzucenie wagi to jedno ale wysoka forma przy nowej wadze to jest istotne. Ja również kibicuję za Cyborgową, jakże miło było by popatrzeć jak demoluje nadętą pyszałkowatą pyzę Ronde. Już widzę minę łysego… 😉

  2. Jak zrobi wage na 135, to niech walczy o pas.
    Tylko niech nie placze o jakims catchweight. UFC ma dwie kobiece dywizje 135 i 115. A catchweight oznacza posrodku, pomiedzy dwiema dywizjami, czyli wychodziloby jakies 125. Wiec niech skonczy pier… smuty. No chyba, ze Dana specjalnie dla niej zrobi ciezsza kategorie, to wtedy moze znowu o tym wspominac.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *