„Conor zachowuje się jak zazdrosna żona, która mówi cały czas: „Odchodzę”, ale potem wraca” – Khabib Nurmagomedov

Stephen McCarthy/Sportsfile via Getty Images

Mistrz wagi lekkiej UFC Khabib Nurmagomedov pojawił się dzisiaj na Rosyjskim Uniwersytecie Ekonomicznym Plechanowa w Moskwie, gdzie wziął udział w sesji pytań i odpowiedzi ze studentami. Jak łatwo  się domyślić, dyskusja natychmiast przeniosła się na temat MMA i ostatniego rywala Rosjanina, Conora McGregora.

McGregor niedawno ogłosił przejście na emeryturę, a biorąc pod uwagę to, że Irlandczyk już w 2016 roku ogłosił zakończenie kariery tylko po to, aby wrócić w późniejszym terminie na lepszych warunkach, wiele osób ze świata MMA oraz  fanów jest sceptycznie nastawionych do tego, czy McGregor faktycznie utrzyma się w tym postanowieniu. Khabib Nurmagomedov wyraźnie podziela tę opinię, porównując Mcgregora do „zazdrosnej żony”.

„Conor zachowuje się jak zazdrosna żona, która mówi przez cały czas: „Odchodzę”, ale potem wraca.”

Khabib Nurmagomedov omówił również kwestię swojego powrotu do rywalizacji i rzeczywiście potwierdził niedawne słowa Dana White’a, który powiedział, że spodziewa się powrotu Nurmagomedova we wrześniu.

Mistrz wagi lekkiej powiedział, że chciałby zawalczyć we wrześniu, ale nie chce toczyć walki wcześniej niż jego kolega z drużyny Zubaira Tukhugov.

„Chcę wrócić we wrześniu, ale Zubaira Tukhugov jest nadal zawieszony, a ja nie będę walczył przed nim. To ja wyskoczyłem z klatki. On nie powinien cierpieć z powodu moich czynów.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *