Conor McGregor będzie chciał wysłać Eddiego Alvareza na emeryturę

Jeff Bottari/Zuffa LLC & Todd Lussier/Zuffa LLC Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC & Todd Lussier/Zuffa LLC Getty Images

Conor McGregor zarzeka się, że Eddie Alvarez zapłaci za swoje słowa, zostanie oszpecony i ostatecznie wysłany na emeryturę po UFC 205.Wkrótce odbędą się konferencje prasowe promujące galę UFC 205 i należy spodziewać się po raz kolejny jak w przypadku Conora McGregora ogromnej ilości trash talku między nim i Eddie Alvarezem.

Mistrz wagi piórkowej w rozmowie z Submission Radio dokładnie opisał, co zamierza zrobićz Alvarezem w Oktagonie.

„On myśli, że to jest gra. To tak jakby spojrzeć w oczy tych ludzi, którzy nie zdają sobie, sprawy z rzeczywistej sytuacji. Oni starają się patrzeć gdzie indziej i robią co innego. „To się nie dzieje”. Wtedy wejdziemy do Oktagonu i będziemy walczyć, a ja wiem, co widzę w ich oczach.

Widzę jak ich łamię, kawałek po kawałku i będziemy w tym Oktagonie i będę ich łamał. To wszystko. Widzę jak to wszystko się wydarzy. On twierdzi, że to będzie łatwa walka. Ja patrzę na niego i widzę w jego oczach jak je przewraca i widzę ten impuls przechodzący przez jego całe ciało aż do kolan. Wtedy on przechodzi w tryb przetrwania, a panika wstrząsa całym jego ciałem i wychodzi na jego twarzy. To jest to czego oczekuję i ja wtedy go ukarzę za to wszystko i za jego słowa. Zamierzam wysłać go na emeryturę.”

McGregor poszedł jeszcze o krok dalej mówiąc, że oszpeci Alvareza w taki sposób, że nawet żona i dzieci go nie poznają.

„Mam zamiar bardzo mocno cię skrzywdzić. Rozerwę cię na strzępy, przysięgam na Boga. Uwierz mi, pożałujesz tego.

Czuję, że ludzie zobaczą coś czego jeszcze wcześniej nie widzieli. Mam zamiar bawić się tym człowiekiem jak zabawką. Naprawdę zmienię wygląd jego twarzy. Jego żona i dzieci ni rozpoznają go. Jego przyjaciele i ludzie których zna wiedzą, żeo n nie będzie tym samym facetem po tej walce. On sam dozna szoku kiedy to wszystko zobaczy. To wszystko.”

Bardzo odważne słowa, ale to nie powinno już chyba nikogo dziwić jeśli chodzi o osobę Conora McGregora, ale czy faktycznie powinien się czuć tak pewnie w walce z Eddie Alvarezem?

17 thoughts on “Conor McGregor będzie chciał wysłać Eddiego Alvareza na emeryturę

  1. Nie kupuje tego . Próbowali mocniej bijący z lw nokautowac edka i się nie dało mimo ,że trochę zebral . Za dużo tej sztucznosci w konorze. Czuje ,że edek będzie chciał brudnego boksu i obalen . Konor sie spompuje jak z natem w pierwszej walce. Nie mam w sumie nic do konora poza tym jego pierdoleniem. Wolałem tego konora po przegranej z natem.

  2. Zrozumcie drogie dzieci, że to wszystko to tylko pieniądze. Nawet ten wpis o zonie i dzieciach niepoznających Conora to są czyste dolary. Te literki tworzące ten wpis w głównych mediach to gotówka jak żywa a wy dalej przeżywacie jak 15 latki xD

  3. Tak ci sie tylko zdaje junior . Mysle ,ze stosunek stawiajacych na konora wzgledem edka jest neznacznie mniejszy. Oni po prostu tak go nie lubia ,ze szukaja argumentow na sile,bo bardzo chca by przejebal. Sa wkurwieni zw bloowanie dywizji i promowanie uznaniowosci oraz gadanie glupot. Ten jego trash talk jest troche slaby. Sonnen jest krolem. Mnie to gadanie niespecjalnie smieszy. Te jego riposty przy chaelu to jak maluch przy mclarenie. Ja sklaniam sie ku edkowi przez zamecznie glownie. Jak beda wchodzic obalenia konora stojka bedzie sparalizowana. Cos jak jds z cainem

  4. Ps
    Saklad stoi. Nie bede robil z mordy cholewy. Jak przejebie to pomozesz mi z tym przekazem . Moge ci tez autem podrzucic jak jestes ze swietokrzyskiego /podkarpacia . Duzo jezdze autem ostatnio w rozne rejony tych wojewodztw. Byc moze bede bardzo blisko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *