Cody Garbrandt jest przekonany, że znokautowałby Dominicka Cruza w 10 walkach

USA TODAY Sports
USA TODAY Sports

Cody Garbrandt powiedział ostatnio, że wizualizował sobie walkę z Dominickiem Cruzem jeszcze kiedy miał 16 lat.

Cody Garbrandt (9-0) posunął się do jeszcze śmielszego stwierdzenia mówiąc, że dalby radę znokautować mistrza wagi koguciej w dziesięciu pojedynkach.

— Jak już wcześniej mówiłem, mając 16 lat wizualizowałem sobie samego siebie nokautującego tego gościa. Kiedy on był jeszcze w WEC, był tym zawodnikiem z którym chciałem się zmierzyć i wiedziałem, że kiedyś dojdę do tego pojedynku. Teraz to wydaje się takie surrealistyczne, ponieważ jestem tak blisko. Pozostało mi tylko przygotować się pod niego psychicznie, przejść obóz przygotowawczy i czekać na telefon. On jest znakomitym zawodnikiem, ale z moim stylem znokautowałbym go 10 razy na 10 walk.

Reprezentant Team Alpha Male bardzo szybko pnie się w górę rankingu wagi koguciej zajmując aktualnie #7 pozycję i kto wie, czy nie będzie następny w kolejce o pas. Cody Garbrandt poza jedną walkę zakończoną przez decyzję z Henrym Brionesem, wszystkie pozostałe kończył przed czasem przez KO/TKO. W dwóch ostatnich walkach posłał na deski w pierwszej rundzie Augusto Mendesa oraz Thomasa Almeidę.

Poza tym, pojedynek kolejnego reprezentanta Team Alpha Male z Dominickiem Cruzem byłby bardzo interesujący biorąc pod uwagę zgrzyty między tymi dwoma obozami. Dodatkowo Garbrandt chciałby pomścić ostatnią porażę swojego kolegi Urijah Fabera.

8 thoughts on “Cody Garbrandt jest przekonany, że znokautowałby Dominicka Cruza w 10 walkach

  1. Czasami się zastanawiam czy tacy cali wydziergani mają wszystko po kolei w głowie 🙂 Ale Garbrandt jest zdolny i może zawalczyć kiedyś z Cruzem. Choć jeszcze chyba trochę za szybko, teraz mógłby jeszcze zmierzyć się z Carawayem albo przegranym Dillashaw-Assuncao, a najlepiej obydwie te walki. Jak je wygra to dawać go Cruzowi 🙂

  2. Cruz ma bardzo inteligentny styl pod swoją kategorie wagową. Bardzo fajnie zmienia kąty i przez to ciosy jakie przyjmuje nie maja takiej mocy. Dodatkowo ciagle sie rusza atakuje z kontr naprawde kawał dobrego zawodnika.To samo TJ świetna dynamika i kontry.

    Po ostatnim wystepie Fabera ten cały AM traci wiarygodność w moich oczach, TJ dobrze zrobił zmieniając team.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *