Cody Garbrandt chce zmierzyć się z Frankie Edgarem na gali UFC 222

Brandon Magnus/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Frankie Edgar pozostaje na karcie walk gali UFC 222 mimo, że stracił przeciwnika jakim był mistrz wagi piórkowej Max Holloway. Zarówno Edgar jak i UFC poszukują dla niego nowego przeciwnika i tu z propozycją wyszedł były mistrz wagi koguciej Cody Garbrandt.

Garbrandt wyszedł z propozycją walki rewanżowej z mistrzem wagi koguciej T.J’em Dillashaw, ale Dillashaw nie chciał tej walki ze względu na to, że spodziewa się dziecka i nie trenował, a dodatkowo postawił warunek, że musiałby dostać lepsze pieniądze. „No Love” powiedział nawet, że odda mu część swojej wypłaty, aby tylko ta walka się odbyła na UFC 222. Dillashaw po rozmowie ze swoim trenerem Duanem Ludwigiem nie chce za bardzo wchodzić w rewanż z Garbrandtem w short notice bez lepszej wypłaty i bez gwarancji, że kiedy przegra walkę, dostanie natychmiastowy rewanż.

Tymczasem Frankie Edgar, od tego czasu użył mediów społecznościowych, by rzucić wyzwanie każdemu zawodnikowi, który chce podjąć to wyzwanie. Edgar Napisał na Twitterze, że jest gotowy na walkę z każdym z dowolnej kategorii wagowej, który podejmie z nim walkę na UFC 222.

Na to wyzwanie zareagował natychmiast były mistrz wagi koguciej Cody Garbrandt, który odpisał Edgarowi, że wchodzi w to i chce z nim walczyć.

3 thoughts on “Cody Garbrandt chce zmierzyć się z Frankie Edgarem na gali UFC 222

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *