Claudia Gadelha zdradza szczegóły dotyczące bójki z Joanną Jędrzejczyk

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Dzień przed wielką galą UFC 200 odbędzie się TUF 23 Finale na której mistrzyni wagi słomkowej Joanna Jędrzejczyk zmierzy się ze swoją największą rywalką Claudią Gadelhą.

Obie zawodniczki mają ze sobą na pieńku od czasu swojej pierwszej walki na UFC on FOX 13, która odbyła się 13 grudnia 2014 i której zwyciężczynią przez niejednogłośną decyzję była Joanna Jędrzejczyk. Claudia Gadelha zawsze twierdziła, że to ona wygrała ten pojedynek.

Wrogość obu zawodniczek względem siebie ciągle narastała i wciąż się pogłębia wobec zbliżającego się pojedynku. Podczas nagrywania 23 sezonu The Ultimate Fighter dochodziło do spięć między Joanną i Claudią, a ostatecznie nawet do bójki. O tej bójce było już sporo napisane, ale teraz możemy dowiedzieć się o szczegółach prosto ze źródła, czyli od Claudii, która opowiedziała co zaszło między nią i Joanną.

— Za każdym razem gdy spotykałyśmy się w klubie, ktoś był za nami, ale tym razem byłyśmy tylko ja i ona. Nasze drogi się zeszły i ona powiedziała, „Co jest?”, a ja jej odpowiedziałam, „czego chcesz?” po czym ona zaczęła mówić w stosunku do mnie bardzo brzydkie słowa bez szacunku i pokazała mi środkowy palec na co ja jej odpowiedziałam, „powinnaś go sobie wsadzić gdzie indziej.”

— Ona się zdenerwowała i rzuciła we mnie butelką z wodą. Była bardzo wkurzona i doskoczyła do mnie mówiąc, „chcesz walczyć?”, odpowiedziałam jej, „tak, chcę walczyć.!” Była bardzo blisko mnie, ale nic nie robiła więc odepchnęłam ją, a ona popchnęła mnie. Kiedy mnie odepchnęła, ja kopnęłam ją w żebra. Wtedy ktoś nas przytrzymał i walka się zakończyła.

Kulminacja tego konfliktu nastąpi 8 lipca na The Ultimate Fighter 23 Finale kiedy to niepokonana mistrzyni wagi słomkowej Joanna Jędrzejczyk (11-0) stanie do trzeciej obrony tytułu przed Claudią Gadelhą (13-1), która zanotowała tylko jedną porażkę w karierze właśnie z Joanną Jędrzejczyk.

2 thoughts on “Claudia Gadelha zdradza szczegóły dotyczące bójki z Joanną Jędrzejczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *