Chael Sonnen nowym komentatorem World Series of Fighting

Ethan Miller/Getty Images
Ethan Miller/Getty Images

Organizacja , której szefuje Ray Sefo ma nowego pracownika.

Chael Sonnen (29-14-1, 6-5 w UFC) znany z walk w organizacji UFC i swojego trash talku został komentatorem organizacji World Series of Fighting. Amerykanin swoją prace rozpocznie już podczas najbliższego eventu – gali numer 23, która odbędzie się 18 września w Phoenix.

Podczas gali Sonnen zastąpi Basa Ruttena, który wcześniej komentował gale WSoF ale nie będzie mógł od być na najbliższej gali z powodu obowiązków analityka w telewizji AXS TV. Chael ma już doświadczenie w roli komentatora, wcześniej pracował w telewizji FOX (do czasu dopingowej wpadki).

Z nowej pracy Amerykanin jest bardzo zadowolony.

Jestem zachwycony tym, że mogę dołączyć do zespołu WSoF i będę mógł komentować walki najlepszych zawodników świata. WSoF wykonało świetną pracę budując silną organizację w tak krótkim czasie a ja jestem dumny z możliwości bycia częścią tej rozwijającej się organizacji.

W swoich słowach Ray Sefo wyraził zadowolenie z nowej twarzy w organizacji.

Jesteśmy podekscytowani tym, że dołączył do nas Chael Sonnen, z największych indywidualności sportu. Jesteśmy przekonani, że Chael zwiększy komfort oglądania dla naszej publiczności w kraju i na świecie dostarczając wiedzę, którą nabył konkurując na najwyższym poziomie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *