C.B. Dollaway vs. Nate Marquardt, Josh Samman vs. Tamdan McCrory na UFC on FOX 17, Kevin Lee vs. Leonardo Santos na UFC 194

ufc.com
ufc.com

Nowe walki w rozpiskach grudniowych gal największej organizacji MMA na świecie.

Ostatnią w tym roku galę światowego potentata, UFC on FOX 17 właśnie zasiliły 2 pojedynki. W wadze średniej C.B. Dollaway (15-7, 9-7 w UFC, #10 w rankingu UFC) podejmie Nate’a Marquardta (33-15-2, 11-8 w UFC) a Josh Samman (12-2, 3-0 w UFC) zawalczy z Tamdanem McCrorym (13-3, 3-3 w UFC).

The Doberman przegrywając z Lyoto Machidą i Michaelem Bispingiem po raz drugi zaliczył w UFC passę przegranych. Wcześniej Amerykanin znokautował Cezara Ferreirę i wypunktował Francisa Carmonta. Marquardt znajduje się w jeszcze gorszej sytuacji, z pięciu ostatnich walk w UFC wygrał tylko jedną – z Jamesem Te-Huną, w pozostałych czterech pojedynkach Nate znacznie ustępował rywalom.

27-letni Samman znakomicie rozpoczął przygodę z UFC – od trzech wygranych przed czasem. W debiucie Josh znokautował Kevina Caseya, później w identyczny sposób odprawił Eddiego Gordona a w ostatnim boju poddał Caio Magalhaesa. McCrory niedawno powrócił do UFC po 6 latach przerwy i… dwóch walkach w organizacji Bellator – dodajmy, że dwóch wygranych walkach przed czasem.

Do karty walk UFC 194 dołączył pojedynek w wadze lekkiej pomiędzy Kevinem Lee (11-1, 4-1 w UFC) i Leonardo Santosem (14-3-1, 3-0-1 w UFC).

22-letni Amerykanin debiutował w UFC na początku zeszłego roku pojedynkiem z mocnym Alem Iaquintą, walkę przegrał ale pokazał, że nie przez przypadek znalazł się w największej organizacji MMA na świecie. Obecnie Lee jest na fali czterech kolejnych zwycięstw po pokonaniu Jessego Ronsona, Jona Tucka, Michela Prazeresa i Jamesa Moontasriego. Santos również dobrze sobie radzi w UFC, po wygraniu drugiej edycji brazylijskiego TUF-a Leonardo zremisował z Normanem Parkem a później pokonał Efraina Escudero i Tony’ego Martina.

Gala UFC on FOX 17 odbędzie się 19 grudnia w Orlando zaś UFC 194 12 grudnia w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *