Brett Rogers o walce w parterze przeciwko Fedorowi.

Widzę to tak, że nie będzie miał zamiaru walczyć ze mną w stójce. Będzie miał zamiar mnie obalić i bawić się trochę w „ground and pund” ponieważ cholernie wie, że moje ręce są wściekłe i nie będzie w stanie by poradzić sobie z moją siłą.  Na pewno się to nie wydarzy.  Jeśli będzie miał szczęście i obali mnie, ponieważ nie jestem łatwy gościem do obalenia. Walczę w stójce, i trenowałem naprawdę ciężko walkę stojąc, ale jeśli się mu to powiedzie, jestem spokojny o to. Jestem cierpliwym gościem. Będę miał zamiar go przytrzymywać i później podnieść się i grać w moją grę, a on będzie próbować od nowa.

21 thoughts on “Brett Rogers o walce w parterze przeciwko Fedorowi.

 1. Wielu przed Rogersem podobnie mówiło i narazie to były tylko puste słowa.
  Licze na to że Rogers sie przejedzie!
  Nie jestem maniakiem Fedora ale szanuje jego styl i licze na to że pokona go gośc który na to zasługuje a Rogers tym gościem nie jest.

 2. coutur, velasquez, lesnar, nugueria ma twardy leb nawet ciezarowka mu nie dala rady po za tym jest w formie. moze cro cop jak wrescie ktos wbije mu do glowy ze mma to nie tylko lewy prosty. uwiez mi R11 ze fedor by nie dal rady w ufc.

 3. miguel torres gdyby byl ciezszy…. hheh
  gdybanie „gdyby ktos byl ciezszy” jest bez sensu, bo im wieksza masa tym bardziej zmienia sie dynamika i koordynacja ruchowa.
  fedor zjadlby carwina i velasqueza. z blond swiniakiem mialby pewnie problem, ale nikt inny raczej by mu nie skoczyl w ufc.

 4. Nie rozumiem, czemu tu, jako potencjalny zwycięzca Jemilelianienki, podawany jest Nogueira, skoro już dwa razy z nim przegrał ? 😮
  Co do Andersona Silvy, to droga do kategorii ciężkiej wolna. Facet ma 1,88 m, czyli 5 cm więcej (!) niż Jemielianienko, i w ostatniej walce ważył +90 kg. Co to za problem zrobić 7-8 kg i zostać takim „małym” ciężkim ?

 5. Fedor go zje . Nie ma teraz bata na niego. Teraz rogers pozniej overem i mam nadzieje ze brock , carwin i ten vasalqez czy jak on tam .Anderson tez by przegral jestem pewien nic by mu nie daly te 8 cm wzrostu wiecej.

 6. po Silvie by przejechał, nie bawiłby sie z nim w boksowanie tylko odrazu obalenie i gnp albo sub. CC mialby pokonac Fedora? ha dostal w dupe od Konga i Gonzagi a co dopiero Fiedzi. Nogueira poza mocnym łbem nie ma żadnej broni na niego

 7. Rogers nie ma szans jedyny zawodnik ktory byłby w stanie coś zrobić to Lesnar tak jak w walce z Mirem przewaga sily nad technika i tak sie to skończyło..Lesnar jest mega duzy z poteznym ciosem..gdyby trafił koniec tak jak to było z Couturem..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *