Brad Tavares chce stoczyć z Michaelem Bispingiem jego ostatnią walkę w karierze

Mike Roach & Josh Hedges/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Brad Tavares liczy, że w końcu dostanie walkę z byłym mistrzem wagi średniej UFC Michaelem Bispingiem, który ma zamiar stoczyć ostatni pojedynek w swojej karierze.

Tavares zaoferował siebie jako przeciwnika dla Michaela Bispinga. Po przegranej z Kelvinem Gastelumem, były mistrz UFC potwierdził, że chciałby toczyć swoją ostatnią walkę na gali UFC Fight Night 127, która odbędzie się 17 marca w Londynie.

Oto propozycja Brada Tavaresa na ten pojedynek:

„Co słychać w Bisping. Wiem, że szukasz walki w Anglii. Z całym szacunkiem, chciałbym podzielić się z tobą Oktagonem i pokazać angielskim fanom, jak Hawajczycy to robią.”

Brad Tavares (16-4) wygrał 11 z 15 pojedynków w Oktagonie, łącznie z trzema ostatnimi wygranymi z Caio Magalhaesem, Eliasem Theodorou i Thalesem Leitesem.

Michael Bisping (30-9) przegrał w listopadzie tytuł mistrza wagi średniej w pojedynku z Georgesem St-Pierre i zaledwie kilka tygodni później przegrał kolejną walkę z Kelvinem Gastelumem.

To nie pierwszy raz, kiedy Tavares proponuje walkę Bispingowi. W kwietniu 2014 roku po przegranej walce z Yoelem Romero, Tavares zaproponował pojedynek Bispingowi, który również przegrał swoją walkę z Timem Kennedym.

2 thoughts on “Brad Tavares chce stoczyć z Michaelem Bispingiem jego ostatnią walkę w karierze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *