Ben Askren vs Dana White ciąg dalszy

Przepychanek słownych między Dana White’m a Benem Askrenem ciąg dalszych, po tym jak Askren z ironią poprosił o walkę o pas UFC.

Po tym co wcześniej powiedział Askren, można było się spodziewać dość ostrej odpowiedzi ze strony Dana white’a. Ten jednak z dużym spokojem – który jak widać zirytował jeszcze bardziej Askrena – powiedział, że rozważy podpisanie z nim umowy.

„Sądzę, że jeśli będzie dalej wygrywał, mógłby dostać tutaj szansę na pas,” powiedział Dana White podczas rozmowy z mediami po UFC 177. „Ben Askren powiedział dużo głupich rzeczy kiedy odchodził, ale wcale się tym nie przejmuję. Zobaczymy jak dzieciak walczy, co będzie dalej robił i wtedy go stamtąd zabierzemy.”

Na Askrena zadziałało to chyba jak płachta na byka ponieważ na swoim Twitterze napisał odpowiedź zawierającą kolejną ironię:

Ben Askren (14-0) od czasu odejścia z Bellatora związał się z największą azjatycką organizacją ONE FC i stoczył dla niej już dwie zwycięskie walki w tym jedną o pas mistrza wagi półśredniej. Kończąc cztery ostatnie walki przed czasem, pokazał niektórym, że nie jest tylko jednowymiarowym zapaśnikiem. Pytanie tylko, czy to przekona szefa UFC?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *