Bellator 168: Rafael Carvalho wypada z walki z Melvinem Manhoefem z powodu kontuzji

carvalho-vs-manhoef-2

Niedawno ogłoszony rewanż między mistrzem wagi średniej Rafaelem Carvalho a Melvinem Manhoefem nie dojdzie do skutku na gali Bellator 168.

Powodem odwołania pojedynku, który miał odbyć się 10 grudnia we Florencji we Włoszech jest kontuzja Rafaela Carvalho. Nową walką wieczoru będzie teraz starcie Alessio Sakary z Joey’em Beltranem.

Carvalho i Manhoef stoczyli ze sobą walkę w maju na gali Bellator 155, która zakończyła się niejednogłośną decyzją dla Brazylijczyka. Przebieg tej walki był bardzo kontrowersyjny podobnie jak jej werdykt, ponieważ w trzeciej rundzie Carvalho dwukrotnie wsadził Melvinowi palec w oko oraz kopnął go w krocze, a mimo tego nie otrzymał odjęcia punktu.

Dla Rafaela Carvalho była to pierwsza obrona mistrzowskiego pasa, który zdobył w walce z Brandonem Halsey’em o wakujący tytuł wagi średniej. Była to również jego trzynasta wygrana walka z rzędu. Mlevin Manhoef musiał niestety pogodzić się z tą porażką po znakomitym, zwycięskim pojedynku z Hisaki Kato, którego wcześniej znokautował w pierwszej rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *