Battles of Dragons 3

(bmaf.pl)

Międzynarodowa Gala Kickboxingu Zawodowego „Battles of the Dragons 3” w Józefowie

Walka o pas Zawodowego Mistrza Państw Nadbałtyckich organizacji BMAF w kickboxingu, w ringu m.in. Jakub Jasion, Artur Zając, Jerzy Wroński, Dawid Biskupski, zawodnik z Łotwy oraz walka w boksie mężczyzn. Wśród honorowych gości m.in. Iwona Guzowska.

Stowarzyszenie Baltic Martial Arts Federation serdecznie zaprasza na Międzynarodową Galę Kickboxingu Zawodowego 3. Impreza pod honorowym patronatem Pani Poseł na Sejm RP Iwony Guzowskiej oraz Polskiego Związku Kickboxingu odbędzie się w sobotę 11 grudnia 2010 r., w hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Józefowie (Gmina Nieporęt). Początek godzina 19.00.

Podczas wieczoru odbędzie się walka o pas Zawodowego Mistrza Państw Nadbałtyckich w kickboxingu w formule K1 kat. – 65 kg. O tytuł walczyć będzie Jakub Jasion (mistrz Polski oraz zdobywca pucharu Polski w kickboxingu). W ringu zawalczą również miejscowi zawodnicy Artur Zając Józefów/AZS PW, (80 walk; mistrz i vice mistrz Polski; zdobywca pucharu Polski w kickboxingu; brązowy medalista mistrzostw Polski muay-thai; uczestnik KSW 2) oraz Paweł Biernat i Łukasz Bieńkowski z klubu LKSW TAJFUN Legionowo. Ponadto odbędzie się również pięć walk rankingowych w kickboxingu w formule K1, a także walka sparingowa w boksie mężczyzn.

Przedstawicieli mediów serdecznie zapraszamy na oficjalne ważenie zawodników oraz konferencję prasową, która odbędzie się w piątek 10 grudnia o godzinie 15.00 w Zegrzu Południowym, w Sali Bankietowej Mario, ul. Warszawska 32. Po oficjalnej prezentacji zachęcamy do przeprowadzania wywiadów z zawodnikami.

One thought on “Battles of Dragons 3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *