Bartosz Leśko zadebiutuje na ACA 114 w walce z Mattia Schiavolinem

Do debiutu Bartosza Leśko  w organizacji ACA miało dojść podczas kwietniowej gali w Warszawie, która została odwołana z powodu pandemii. Ostatecznie Leśko, który na początku roku podpisał kontrakt z organizacją ACA, skrzyżuje rękawice z doświadczonym rywalem z Włoch podczas ACA 114.

Już 26 listopada Bartosz Leśko (9-1-2) po raz pierwszy wejdzie do klatki organizacji ACA. Leśko podpisał kontrakt z organizacją na początku roku, ale pandemia pokrzyżowała plany związane z jego debiutem w ACA w kwietniu.Gdynianin ma na koncie 12 zawodowych pojedynków w MMA, w tym aż 9 zwycięstw, i wraca do klatki po prawie półtorarocznej przerwie.

Rywalem Leśko w pojedynku w Łodzi będzie również debiutujący w organizacji ACA Mattia Schiavolin (15-3-3). Doświadczony zawodnik z Włoch ma 36 lat i prawie dwa razy więcej pojedynków na koncie w porównaniu do Polaka. Schivolin słynie z piekielnie mocnych uderzeń. Aż 10 z 15 zwycięstw do swojego rekordu dopisał w wyniku zakończenia walki już w pierwszej rundzie!

Podczas ACA 114 do klatki powróci też Daniel Omielańczuk. Najlepszy polski ciężki stanie w końcu przed szansą zdobycia pasa mistrzowskiego organizacji. W walce wieczoru Omielańczuk zawalczy z Amerykaninem, Tonym Johnsonem. W sumie podczas ACA 114 zaplanowano 13 pojedynków z udziałem aż 10 zawodników z Polski. Gala odbędzie się w Łodzi, w czwartek, 26 listopada, a jej transmisja będzie dostępna w systemie PPV.

KARTA WALK ACA 114

Walka wieczoru
Daniel Omielańczuk (24-9-1) vs Tony Johnson (13-5-1)

Bartosz Leśko (9-1-2) vs Mattia Schiavolin (15-3-3)

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *