Anthony Johnson zaskoczony titleshotem dla Alexandra Gustafssona

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Rumble ma inny typ na kolejnego pretendenta w wadze półciężkiej.

W styczniu Anthony Johnson (19-5, 10-4 w UFC, #1 w rankingu UFC) w przekonujący sposób rozprawił się z Alexandrem Gustafssonem (16-3, 8-3 w UFC, #2 w rankingu UFC), teraz Szwed zawalczy z Danielem Cormierem (16-1, 5-1 w UFC) o mistrzostwo – decyzja ta mocno zaskoczyła Rumble’a, który uważa, że ktoś powinny zająć miejsce Maulera.

W mojej opinii, Bader zasłużył na to. Ma za sobą passę czterech kolejnych zwycięstw. Zasłużył na to. Ja walczyłem trzy razy i dostałem walkę o pas. Bader walczył cztery razy i nadal jest za mną.

Ale Johnson dostrzega powody takiej decyzji.

Myślę, że chodzi tutaj o sprzedaż biletów. Sprzedaż biletów i ekscytację fanów. Mnóstwo ludzi lubi Badera, wierzą w niego. Ale Bader nie jest gościem, który wypełni hale. Jego styl walki nie jest tak interesujący.

On musi wyjść i zacząć nokautować ludzi zamiast trzymać ich i czekać, poruszać się na boki i rzucać proste. Cokolwiek on robi to nie interesuje ludzi. Gdyby był jak Conor McGregor to powiedziałbym:’Gościu, idź i zrób to. Zasłużyłeś na to.’

Trudno nie przyznać racji Anthony’emu, styl walki Badera nie porywa publiczności i to na pewno wydłuży jego drogę do ewentualnej walki o mistrzowski tytuł. Ryan Bader (19-4, 12-4 w UFC, #3 w rankingi UFC) na UFC 192 stoczy kolejną walkę, jego rywalem będzie klubowy kolega Johnsona, Rashad Evans (19-3-1, 14-3-1 w UFC, #5 w rankingu UFC). Obecnie Ryan ma za sobą passę 4 kolejnych zwycięstw, w ostatnich walkach Darth pokonał kolejno: Anthony’ego Perosha, Rafaela Cavalcante, Ovince’a St. Preuxa i Phila Davisa.

9 thoughts on “Anthony Johnson zaskoczony titleshotem dla Alexandra Gustafssona

  1. kurde mam nadzieje ze Evans pokona tego bufona i skonczy sie jego kłapanie ozorem o tym jaki to on nie jest wspaniały i ze zasługuje na walke o pas , wgl jakos tak nie interesująca sie zrobiła ta kategoria odkąd nie ma w niej bonsa nie ma tylu akcji i kontrowersji wokól samej walki

  2. Polityka UFC czasem po prostu przeraża swoją głupotą, chodzi o sprzedaż biletów i nic więcej. Alexander który dostał duży łomot od Rumble, w następnej walce zamiast się odbudować, to dostaje Cormiera, który wygrał ze wspomnianym Rumble. Nie twierdzę, że szwed jest bez szans, ale mimo wszystko, po jaką j*baną cholerę ryzykować zdrowie tak perspektywicznego i młodego zawodnika ?

  3. moby dsk nie zgodze sie z tobą tam wynik mógl pójsc w dwie strony a ze Jones był mistrzem to wynik poszedł na jego korzysc napewno 4 i 5 runda były dla jonesa w których prał jak tylko mógl szweda , 3 była po równo a 1 i 2 dla gusa takze wynik nie był przypadkiem pewnie wielu anty jones powie ze wygrał gus ja do gusa nic nie mam ale to bones był wtedy mistrzem i zasłuzenie sedziowie przyznali mu zwyciestwo walka była mega i jest jedną z najlepszych w histori ufc ever pozdro JuniorDosSantos 😀

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *