Anthony Johnson gotowy na walkę w zastępstwie

mmajunkie.com
mmajunkie.com

Rumble może szybko podjąć kolejną walkę.

W sobotę na UFC 191 Anthony Johnson (20-5, 11-5 w UFC, #1 w rankingu UFC) bez problemów rozprawił się z Jimim Manuwą (15-2, 4-2 w UFC, #7 w rankingu UFC) czym potwierdził fakt, że należy do ścisłej czołówki zawodników wagi półciężkiej. Obecnie nie za bardzo jest z kim zestawić zawodnika Blackzilians do kolejnej walki, Anthony o tym wie i zapowiada, że jest gotowy szybko zawalczyć gdyby któryś z mocnych półciężkich wypadł ze swojej walki.

Mam nadzieję, że DC, Gus, Rashad i Bader nie doznają kontuzji ale jeśli któryś będzie kontuzjowany ja na pewno będę chciał walczyć za nich.

Chcę dojść do mistrzostwa i będę walczył dopóki nie zdobędę tytułu. Będę kontynuował treningi a kogokolwiek mi dadzą będę chciał go znokautować.

Johnson w przypadku kontuzji mógłby zastąpić któregoś z tych zawodników, którzy walczą na UFC 192, mowa o Danielu Cormierze walczącym z Alexandrem Gustafssonem oraz Rashadzie Evansie i Ryanie Baderze chociaż w przypadku kontuzji tego ostatniego Anthony raczej nie wejdzie w zastępstwo z wiadomych przyczyn.

Rumble mógłby też zawalczyć na UFC Fight Night 77 gdyby Glover Teixeira lub Patrick Cummins doznali kontuzji.

One thought on “Anthony Johnson gotowy na walkę w zastępstwie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *