Andrzej Grzebyk związuje się z Fight Exclusive Night

FEN
FEN

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż utalentowany, 24-letni, zawodnik MMA wagi średniej, Andrzej Grzebyk z Tarnowa jest kolejnym fighterem, który podpisał długoterminowy kontrakt z organizacją Fight Exclusive Night. Zawodnik Legion Team Tarnów będzie występować podczas kolejnych gal FEN już na jesieni 2015 roku.

Podopieczny trenera Radosława Piechnika ma na koncie stoczonych 10 walk, z czego 8 zakończonych zwycięstwami. Do najcenniejszych należą wygrane nad silnymi rywalami, takimi jak Kamil Szymuszowski i Mindaugas Verzbickas. Warto pamiętać również, iż Andrzej Grzebyk był Amatorskim Mistrzem Polski w MMA już w kategorii juniorów. Tarnowianin przygodę ze sportami walki rozpoczął od Kickboxingu w Rzeszowie, gdzie trenował pod okiem trenera Wiesława Kani.

„Budujemy obecnie kategorię średnią w FEN i rozpatrywaliśmy wiele kandydatur, ale do Andrzeja przekonało nas jego ostatnie zwycięstwo nad potwornie silnym Mindaugasem Verzbickasem z Litwy, który już jest w naszej organizacji i pokazał co potrafi. Jeśli Grzebyk wygrał z nim, to znaczy że jest świetnym fighterem. Na takich będziemy stawiać, bo są młodzi i potrafią wzbudzać emocje i toczyć świetne walki. Na takie występy liczymy angażując Andrzeja Grzebyka i wiem, że się nie mylimy. Ma dopiero 24 lata i najlepsze walki są przed nim. Wierzę że stoczy je u nas.” – powiedział Prezes FEN, Paweł Jóźwiak o angażu jednego z najzdolniejszych zawodników młodego pokolenia polskiego MMA.

Jednocześnie przypominamy, iż najbliższa gala FEN 8 „Summer Edition”, odbędzie się już 31-go lipca w Kołobrzegu i serdecznie zapraszamy na nią wszystkich kibiców, a fanów Sztuk Walki w szczególności. Ci którzy w ramach letniego wypoczynku zechcą obejrzeć europejskie wydarzenie walk MMA i formuły K-1 nie będą zawiedzeni! Zapraszamy na sportowe emocje nad Polskim Morzem!

Bilety na galę dostępne są już w sieci sprzedaży Eventim oraz przez stronę www.eventim.pl, a w najbliższych dniach bilety będzie można także zakupić przez sieć Ticketpro.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *