Anderson Silva mówi, że Jon Jones powinien zmienić swoje życie i nie wracać zbyt szybko do UFC

TMZ.com screen
TMZ.com screen

Jon Jones wciąż jest w centrum zainteresowania wielu ludzi po wypadku w którym brał udział i zbiegł z miejsca zdarzenia czego konsekwencją była utrata tytułu.

Kolega treningowy Jonesa z Akademii Jackson/Winkeljohn, Carlos Condit powiedział, że „Bones” był widziany w klubie pomimo zawieszenia na czas nieokreślony do czasu wyjaśnienia wszystkich problemów.

Zdaniem byłego mistrza wagi średniej Andersona Silvy – który został o to zapytany przez dziennikarze TMZ.com – powiedział, że nie był to dobry pomysł i Jones powinien zapomnieć o MMA i skupić się na swoich problemach życiowych.

„Spider” nie jest osamotniony w takim podejściu do sprawy. Kilku zawodników w tym Anthony Johnson i Daniel Cormier – którzy zmierzą się w ten weekend o tytuł mistrza należącym do niedawna do Jonesa – otwarcie mówią, że nie są za szybkim powrotem Jonesa do Oktagonu.

Alexander Gustafsson posunął się jeszcze dalej twierdząc, że UFC zrobiło Jonesowi przysługę odbierając mu tytuł i zawieszając go, by miał nauczkę za swoje błędy.

Nie wiadomo kiedy Jon Jones mógłby wrócić do UFC, natomiast jego menadżer zasugerował, że może to już nigdy nie nastąpić.

5 thoughts on “Anderson Silva mówi, że Jon Jones powinien zmienić swoje życie i nie wracać zbyt szybko do UFC

  1. „„Bones” był widziany w klubie pomimo zawieszenia na czas nieokreślony […] Andersona Silvy […] powiedział, że nie był to dobry pomysł i Jones powinien zapomnieć o MMA i skupić się na swoich problemach życiowych.”
    Bones jest zawieszony jako zawodnik UFC i nie może trenować?
    Co znaczy „zapomnieć o MMA i skupić się na swoich problemach życiowych”? Ma siedzieć w domu 24 godziny na dobę rozwiązywać swoje problemy?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *