Alexander Gustafsson komentuje doniesienia o planach jego walki z Jonem Jonesem na UFC 218

Wczoraj pojawiła się informacja mówiąca o tym, że UFC pracuje nad zestawieniem pojedynku między Alexandrem Gustafssonem i Jonem Jonesem na gali UFC 218. The Mauler skomentował te doniesienia.

O planowanym pojedynku, który miałby się odbyć 2 grudnia w Detroit poinformował szwedzki serwis MMANytt.se. Według doniesień, wszystko miało się wyjaśnić po walce bokserskiej Mayweather vs McGregor, ponieważ wówczas byłoby wiadomo, czy Conor McGregor wróci do Oktagonu i jeśli tak, to zarezerwowana byłaby gala UFC 218, a jeśli nie, to walką wieczoru miałby być pojedynek między mistrzem wagi półciężkiej Jonem Jonesem i Alexandrem Gustafssonem.

Okazuje się, że była to przedwczesna informacja dotycząca potencjalnego rewanżu między Gustafssonem i Jonesem, ponieważ Szwed zdementował te doniesienia.

— Nie rozmawiałem jeszcze o moim kolejnym pojedynku z UFC, więc całkowicie zaprzeczam informacjom przedstawionym przez MMAnytt. Muszą zmienić swoje źródło. Obecnie przebywam na obozie z przyjaciółmi, ale jak tylko coś się wyklaruje, będę o tym informował za pośrednictwem moich kanałów lub kto wie, może bezpośrednio przez Kimura.se.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *