9 dan Taekwondo Władimira Putina nie robi na Pettisie żadnego wrażenia

Pretendent do tytułu mistrza UFC wagi lekkiej, Khabib Nurmagomedov wypowiedział niedawno wojnę amerykańskim zawodnikom w odpowiedzi na sankcje nałożone przez prezydenta Baracka Obamę.

Celem Nurmagomedova jest oczywiście zdobycie tytułu i być może walka z Anthonym Pettisem o ile „Showtime” obroni pas przed Gilbertem Melendezem na UFC 181.

Dziennikarz TMZ Sports spotkał na ulicy Pettisa, który przechadzał się mając przy sobie pas mistrza. Dziennikarz zadał dość oryginalne i ciekawe pytanie, jak poradziłby sobie w walce Taekwondo z prezydentem Federacji Rosyjskiej, Władimirem Putinem, posiadaczem 9 dana?

Odpowiedź Pettisa (3 dan) była dość błyskotliwa ponieważ uważa, że jego Taekwondo jest jednym z najlepszych na świecie i dobrze poradziłby sobie z Władimirem Putinem.

Anthony Pettis znany jest ze swoich potężnych kopnięć o czym przekonali się m.in. Joe Lauzon, Donald Cerrone i Ben Henderson przy czym po walce z Hendersonem akcja Pettisa została nazwana jako „Showtime Kick”.

7 thoughts on “9 dan Taekwondo Władimira Putina nie robi na Pettisie żadnego wrażenia

  1. Porywnywanie 60 letnie Putina do Pettisa to abstrakcja. Wiadomo ,ze mu antek nastuka nawet jak Putin bedzie mial 10000 dan. Fizycznie nie podola a z tymi danami Putina to tez nie wiadomo jak bylo. Ciezko mi uwierzyc ,ze jest tak dobry i za same skille dostal. Predzej ze strachu przed nim mu dawali 🙂

  2. :):) 9 dan w taekwondo jest dawany honorowo przez Koree. Mają go również przywódcy USA, Chorwacji i niektórych innych krajów. sam Putin to typowy judoka;] i sam stwierdził, że nie zasługuje na tak wysoki dan, ale chodzi o popularyzację sportów walki.

  3. Panowie powiem tak:) Putin powie tylko słowo w FSB, a Dana na UFC 181 będzie potrzebował na co-main event zastępstwo dla Antka:) A Antek „przypadkiem” wpadnie pod auto 4 razy hehe… Można Putina nie lubieć ale nie ma co z nim żartować:D Kiedyś The Rock chciał go do bucket challenge nominować… A kros skomentował tylko tak: To macie zime bez gazu i zero cieplej wody w kranie ice bucket challenge cały rok hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *