Seminaria w Częstochowie – Jan Błachowicz, Robert Złotkowski

Jeszcze w tym miesiącu w Częstochowie odbędą się dwa interesujące i atrakcyjne seminaria sportowe. Pierwszy z nich organizowany przez klub Krzysztofa Kułaka, Adrenalina Fight Częstochowa odbędzie się już w najbliższą sobotę 24 marca a prowadzącym seminarium będzie jeden z najlepszych polskich kick-boxerów, człowiek legenda – Robert Złotkowski. Tydzień później w dniach 30 i 31 marca odbędzie się dwudniowe seminarium MMA z najlepszym zawodnikiem kategorii półciężkiej w Europie, Janem Błachowiczem. Seminarium zaplanowane na dwa dni, organizowane jest przez klub Wydra Gym, którego założycielem jest Łukasz Woś, zawodnik walczący m.in. na galach KSW 8 i KSW 10. Szczegółowe informacje na temat obydwu ww. seminariów w rozwinięciu.

Serdecznie Zapraszamy.

Seminarium z Robertem Złotkowskim

 

Seminarium z Janem Błachowiczem

Dwudniowe seminarium z Janem Błachowiczem odbędzie się w siedzibie klubu Wydra Gym przy ulicy Boya- Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie w terminach:

30.03.2012 o godzinie 18.00
31.03.2012 o godzinie 13.00

W sprawie seminarium można się kontaktować bezpośrednio z Łukaszem Wosiem pod numerem 698 556 406 lub poprzez adres email [email protected]

 

One thought on “Seminaria w Częstochowie – Jan Błachowicz, Robert Złotkowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *