Rusza emisja „Szkoły Walki Drwala”

Foto: tomaszdrwal.pl
Foto: tomaszdrwal.pl

Po wielu tygodniach oczekiwań, w końcu poznaliśmy szczegóły dotyczące emisji programu „Szkoła Walki Drwala”.

Informacja z oficjalnej strony Tomasza Drwala:

Grupa początkujących, ale bardzo wytrwałych i zdeterminowanych zawodników MMA postanowiła zawalczyć o swoje marzenia. W programie „Szkoła Walki Drwala”, którego emisja właśnie rusza, poddawani są niezliczonym testom, oceniana jest ich postawa i zaangażowanie. Wysiłek z pewnością się opłaca: zwycięzca stoczy walkę na kwietniowej gali MMA Attack 3 w Katowicach. Co o programie mówi jego pomysłodawca i gospodarza Tomasz Drwal?

„Po długich i ciężkich bojach z programem „Szkoła Walki Drwala” wreszcie mam okazję poinformować, iż emisja odbędzie się w portalu Onet.pl, w dziale Sport. W sumie będzie to 14 odcinków. Na chwilę obecną chciałbym podziękować wszystkim, którzy czynnie brali udział w realizacji programu oraz samym uczestnikom – wielkie dzięki za zaangażowanie, za walki, które widzowie zobaczą w trakcie emisji, i przede wszystkim dziękuję za cierpliwość. Gdyby nie nasi partnerzy – Interferie, Dragon Sports, TREC oraz Fitness Platinium, nie byłoby realizacji SWD. Gdyby nie MMA Attack, nie byłoby nagrody, czyli kontraktu z organizacją na kilka walk. Gdyby nie nasi filmowcy z Peach Perfect, nie mielibyśmy takich fajnych ujęć oraz całości materiału. Dziękuję też Mariuszowi Cieślińskiemu za pomysły i zaangażowanie w projekt. Jeszcze raz wielkie dzięki dla wszystkich i zapraszam do oglądania naszego projektu, bo myślę że warto”.

Już teraz obejrzeć można prolog programu. Odcinki emitowane będą dwa razy w tygodniu, a następny pojawi się w najbliższy piątek.

Więcej informacji o programie znajdziecie tutaj: Emisja „Szkoły Walki Drwala”

Ze sportowym pozdrowieniem,
Tomasz „Gorilla” Drwal Team

3 thoughts on “Rusza emisja „Szkoły Walki Drwala”

  1. TV chyba sie inaczej zapatruje na kwestie zwiazane z prawami. Jakby to tak prostobylo to by wszyscy mieli swojego TUF’a juz dawno temu, a za Idola, U can dance, taniec z gwiazdami itd. itp. polskie telewizje nie musialyby placic koks kasy za prawa autorskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *