MMA Attack 2 – pierwszy autorski plakat

Informacja organizatora

Ujawniliśmy już kilku zawodników i sędziego, który będzie miał władzę w naszym oktagonie 27 kwietnia. Do mediów przenikają nawet pierwsze zestawienia w poszczególnych walkach, których nie potwierdzamy jeszcze, ani też nie zaprzeczamy. Teraz czas na coś „dla ducha”. Pierwsza, autorska wersja plakatu Gali MMA Attack w katowickim Spodku. Autorem jest nie kto inny, jak Paweł „PaulNajman” Najmowicz, plastyk, którego styl praktycznie zdominował wizualizacje polskich Mieszanych Sztuk Walki. Paweł jest też autorem grafiki na naszej stronie oraz… tego dowiecie się w kolejnych informacjach.

Organizacja MMA Attack planuje też specjalną, numerowaną edycję materiałów promujących Galę, opatrzonych autografami uczestników.

6 thoughts on “MMA Attack 2 – pierwszy autorski plakat

  1. Najman „rozsławia” MMA w Polsce ! Dzięki Najman vs Pudzian większość ludzi poznało KSW i MMA, teraz Koksu vs Najman i MMA Attack się wybija. Jeszcze Big John Mc… no no mimo iż to 2 gala to i tak jest dobrze 😀

  2. Wszystko fajnie, MMA w Polsce się rozwija, ciesze się że Big odwiedzi nasz kraj, ale czemu do cholery bez przerwy promuje się taką osobę jak Marcinek Najman ? Dream ma wszędzie rozpoznawalnego Fedora, UFC wcześniej Brocka Lesnara a teraz choćby Jona Jonesa a my mamy to pseudo coś ? Nie lepiej promować choćby Mameda Khalidova ?

  3. bob chłopaku to jest tak że u nas mma rozsławia ten głupol leszcz Najman bo on jest showman ! uwielbia sie popisywac i przechwalać robić medialne zamieszanie , ma cięty język, cwaniacką gadke itp.
    a Mamed to prawdziwy sportowiec z ambicjami i siłom ducha, on chce walczyć wygrywać ,bić się na najwyższym poziomie bo po to cwiczy.
    kminisz ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *