Międzynarodowy Turniej Karate „MAZOVIA MAX”

W niedzielę, 13 listopada br. w hali OSiR „KOŁO” w Warszawie przy ul. Obozowej 60 odbędą  się zawody „MAZOVIA MAX” rozegrane w pełnokontaktowej formule karate Shinkyokushin .

W zawodach weźmie udział 16 zawodników i 8 zawodniczek ze ścisłej światowej czołówki, między innymi mistrz świata z 2010 roku, reprezentant Węgier Gabor Rozsa, Brytyjczyk Darren Stringer (vice mistrz świata i trzykrotny mistrz Europy) oraz wielu aktualnych mistrzów krajowych i finalistów Mistrzostw Europy.

Obecność czołowych zawodników i zawodniczek z 9 krajów gwarantuje wysoki poziom zawodów i wspaniałe sportowe emocje. Dodatkową atrakcją gali „Mazovia Max”  będą pokazy gwiazd programu MAM TALENT.

Turniej odbędzie się w najciekawszej kategorii lekkiej do 70 kg – mężczyźni i w prestiżowej kategorii open dla kobiet.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie SMOK z Piotrem Sztencel na czele oraz Tomasz Basiak Shinkyokushin Team, jedna z największych i najprężniej działających tego typu organizacji w Polsce.

Shinkyokushin jest pełnokontaktową  (full contact) szkołą karate, która w chwili obecnej jest najsilniejszą  i największą organizacją stylową karate w europie i na świecie. Reguły sportowe nie stawiają zawodnikom specjalnych ograniczeń i pozwalają na prowadzenie walki do momentu kiedy jeden z uczestników nie jest zdolny jej dłużej  kontynuować. Dzięki temu jest to bardzo widowiskowy system walki. Wygrywają najlepsi i najtwardsi fighterzy.

Serdecznie zapraszamy do Hali Koło wszystkich miłośników wschodnich sztuk walki. Gwarantujemy duże emocje!

Miejsce: Hala OSiR Koło, ul. Obozowa 60, Warszawa

Czas: niedziela, 13.11.2011, widownię zapraszamy od godziny 16:00 początek zawodów o godzinie 17:00.

Bilety w cenie już od 20 zł, dostępne na stronie www.eventim.pl oraz w Empikach

Informacje dodatkowe i profile zawodników na: www.mazovia-max.pl.

Szczegółowych informacji udziela: Piotr Sztencel, tel. 513 133 120, mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *