Łukasz „Juras” Jurkowski jako gość specjalny GPEE

Organizatorzy Turnieju Grand Prix of Eastern Europe potwierdzili, że 28 kwietnia w Hali MOSiR w Lublinie gościem specjalnym będzie Łukasz Jurkowski.

„Juras”, znany wszystkim fanom polskiego MMA wcieli się w rolę komentatora GPEE Warriors Day. Łukasz Jurkowski to były zawodnik MMA i Taekwon-do, Mistrz KSW i zdobywca Pucharu Świata TKD, a obecnie komentator i prezenter programów sportowych.

8 thoughts on “Łukasz „Juras” Jurkowski jako gość specjalny GPEE

  1. Pomimo, że go nie lubię i blado wypada przy zestawieniu z zawodowcami z top, jednak w porównaniu do mnie i reszty czytelników ma jednak jakieś osiągnięcia (nie mylić z mistrzostwem amatorów albo pucharem prezydenta miasta).

  2. Ridge odpowiem na twoje pytanie. Śmieszne jest to ze to nie jest żadna licząca się organizacja i nigdy taka nie będzie. To jest cyrk ale widze że ty tego nie widzisz. Jesteś pewnie jednym z tych lemingów którzy wierzą że Mamed jest najlepszym zawodnikiem na świecie.
    ” Silva bój się …” . Że już o tym żałosnym wyniku walki Pudziana z Thomsonem nie wspomnę. Pozostałe walki to ustawione treningi pod nienormalną publikę która lubi takie widowiska. Ciekawe ile jeszcze przekrętów tej organizacji musi wyjść na jaw aby ludzie wreszcie przejrzeli na oczy.
    Mówię to co myślę. Dla mnie KSW nie znaczy nic. To obciach walczyć dla tej organizacji i się jeszcze chwalić tym w życiorysie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *