Edilberto ‘Crocotá’ aresztowany

(fot. tatame.com)

Mniej niż tydzień po pokonaniu Nielsena Nunesa na Jungle Fight 27, Edilberto „Crocota” de Oliveira został aresztowany w swoim mieście Salvador, Bahia w Brazylii.

Według lokalnych mediów, zawodnik zaatakował swoją byłą dziewczynę i ugryzł ją w policzek. Kobieta została przewieziona do szpitala gdzie zszyto ranę.

Edilberto udał się na posterunek policji razem ze swoimi dwoma prawnikami i został aresztowany. Trener boksu, Luis Carlos Dorea potwierdził te informacje dla Tatame.com. „Jestem teraz w drodzę na posterunek policji aby dowiedzieć się więcej szczegółów. Edilberto został zatrzymany i spędził w areszcie noc. Jestem bardzo zaskoczony tym co się wydarzyło, on był zawsze spokojnym chłopakiem”, powiedział Dorea.

6 thoughts on “Edilberto ‘Crocotá’ aresztowany

  1. witam wszystkich serdecznie
    czytam nieraz różne rzeczy … : a to bokser a to z innej dyscypliny sportów walki jakiś chłopak,mąż ,narzeczony dopieprzył swojej kobiecie a to gwiazda piłki nożnej ,czy basketball-owiec,hokeista i wiele innych sportowców …
    niewiem czy to kobieta winna takiej sytuacji chodz wiem z doswiadczenia ze w wiekszosci tak ale moze to facio wraca z cięzkich treningów czy zawodów i ze zmęczenia chce tylko spokoju zjesc pospać w ciszy i dlatego dochodzi do takich smutnych rzeczy :/ nie chce usprawiedliwiać tu nikogo ale znam troszke zycie byłem nie w jednym związku i wiem ze kobiety bardzo zle znoszą kariere sportowca i to w wiekszosci fajnie jest na początku potem one swirują niestety w raz ze zwrostem sukcesów niektórzy faceci równierz fisiują w strasznym stopniu :/ robią sie bogami i strasznie wygląda ich prywatne życie , znam sporo przypadków ale są też kraje ktore od początku dają wyższosć facetom a jesli są znanymi sportowcami to juz całkiem maja przyzwolenie na martretowanie swoich niewiast 😉 gorąca krew sprzyja takim zachowaniom wręcz boskim, no chyba ze chłopaczyna latami ostro cwiczy zeby sie wybić zeby kiedyś miec pieniądze na godziwy byt swoj i swojej rodziny a te babsko ciągle niezadowolone i nazeka i uwagi ciągle i pretensje i nasila się …. cisnienie rosnie i wkoncu chłopina naciskany z kazdej strony (abicja tez stwarza nacisk ) daje upust chwilowej agresji podswiadowmie stara sie zakonczyć jakiś etap ale pod wpływe, chwilowej agresji nie zdaje sobie sprawy ze to co zrobił zmienia go i potem coraz łatwiej moze tracic kontrole nad swoim panowaniem , jedno powiem szkoda wielka szkoda ze wybitni sportowcy tez czesto tracą panowanie jak my zwykli ludzie jednak nikt nie jest lepszy i gorszy … i ci na szczycie i ci na samym dole ciągle muszą walczyć o dobre człowieczeństwo czy to własne czy innych.
    to małe moje przemyślenie , jeśli ktoś chce polenizować zapraszam do dyskusji na ten temat , nie chciałem zabłysnąć ani robić zamętu, jednak sporo zastanawiam się o tych dziwnych sprawach zwiazanych z czesto występującymi tragediami wśrud sportowców ,przepraszam za błedy, pozdrawiam ciepło sympatyków sztuk/sportów walki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.