
Zawodnik wagi ciężkiej UFC Derrick „The Black Beast” Lewis ma osobisty uraz do byłego pretendenta do tytułu Francisa Ngannou i chce wyjaśnić tę sprawę w walce z nim.
W nowym podcaście „Slip n Dip”, Lewis wytoczył ciężkie działa przeciwko Kameruńczykowi, oskarżając go o fałszowanie swojego prawdziwego wieku i stosowanie sterydów.
„Tak, będę walczył z nim kiedy tylko nadarzy się okazja. Ten facet, za każdym razem, gdy ktoś zadaje mi pytanie na jego temat, mówię coś miłego, ale za każdym razem, gdy ktoś mówi coś o nim, on mówi na mój temat, że nie jestem na jego poziomie, że jestem zbyt powolny, to czy tamto.
Naprawdę mnie to nie obchodzi, ale nie próbuj mówić głupot o mnie przy każdej okazji. Pie***li głupoty, ale nigdy nie powie: „chcę walczyć z Derekiem.” Zawsze mówi coś o mnie, ale nie chce ze mną walczyć.
Pracuję nad moim cardio i cholera, on musi się ze mną zmierzyć. Wszyscy mówią o tym, że nie mam dobrego cardio, tego i tamtego, ale nie wiedzą, że mam kondycję. Po prostu zachowuję to i wydaje mi się, że nie robię tego ze względu na sposób, w jaki się poruszam. Po prostu poruszam się wolniej, a potem eksploduję [z szybkością i siłą]. Jest jak jest.
Ten sku***yn ma co najmniej 40 lat. Mówi, że był bezdomny, więc prawdopodobnie nawet nie wie. Powiedz mi, gdzie znajduje się jego akt urodzenia. On jest 40-letnim, nakoksowanym facetem. Mówią, że jest młodszy ode mnie, nie ma mowy, żeby był młodszy ode mnie.”
Byl bezdomny to nie wie ile ma lat dobre hehe
no pokretna logika
Kazdy kto cwiczyl, to zdaje sobie sprawe, ze bezdomny takiej sylwetki nie zbuduje powietrzem.
Chociaz ja akurat nie wierze w to bycie bezdomnym.. chyba, ze byl dla Policji, zeby go nie mogla znalezc
Wiecie…
z bezdomnymi to bywa teraz różnie… jeden nawet dał Rydzykowi dwa auta, niestety Pan Stanisław z Warszawy zmarł…
ojciec Tadeusz to super czlowiek , lepiej mu daj samochod a nie zazdrosc ze w Naszym kraju nawet bezdomni mieli po dwa auta !!!!!!!!!!!