Marcin Łazarz nowym rywalem Marcina Wójcika na KSW 37

KSW 37 Wójcik vs Łazarz

Były mistrz BAMMA w kategorii półciężkiej Marcin Łazarz (9-3, 2 KO, 2 Sub) zastąpi kontuzjowanego Atanasa Djambazova w pojedynku karty głównej KSW 37: Circus of Pain przeciwko Marcinowi Wójcikowi (9-4, 3 KO, 4 Sub). Bułgar musiał wycofać się z występu na gali 3 grudnia w Krakowie z powodu złamania nogi.

33-letni zawodnik o pseudonimie „Bane” to od kilku lat jeden z czołowych Polaków walczących w Wielkiej Brytanii. W 2015 Łazarz został mistrzem największej angielskiej organizacji BAMMA. Oprócz tego w swoim rekordzie białogardzianin ma też zwycięstwa nad byłym mistrzem UFC Ricco Rodriguezem i ostatnio nad Wojciechem Januszem na niedawnej gali w Runda 6 w swoim rodzinnym mieście.

Transmisję z KSW 37: Circus of Pain można już zamawiać na www.kswtv.com.

Ostatnia garstka biletów na KSW 37 jest jeszcze dostępna na eBilet.pl.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *