Forrest Griffin: Co jest nie tak w tym, że chcesz być lepszy w tym co robisz?

Kolejny już zawodnik, tym razem emerytowany, wypowiada się na temat zakazania testosteronowej terapii zastępczej.

Forrest Griffin (19-7, 10-5 w UFC), były zawodnik UFC, zwycięzca 1 edycji show The Ultimate Fighter oraz były mistrz wagi półciężkiej UFC zabrał głos w ciągle gorącym temacie zakazu wspomagania się TRT w sportach walki.

„Tu jest coś czego ja nie rozumiem, co jest złego w tym, że chcesz być lepszy w tym co robisz? Masz tylko jedno życie. To jest to. Nie chciałem mieć słabego ciała ze słabą genetyką. Będę szczery. Chciałem być znacznie większy, silniejszy i szybszy. Gdybym mógł to zrobić…
Ludzie myślą, że TRT jest dla leniwych ludzi. Nie, żaden lek nie zmieni Chihuahua w Pit bulla. Mógłbym wziąć całe TRT jakie jest na świecie a i tak Jon Jones kopałby mi tyłek każdego dnia, ale mógłbym być lepszym sobą.”

Poniżej pełny wywiad z członkiem UFC Hall Of Fame:

4 thoughts on “Forrest Griffin: Co jest nie tak w tym, że chcesz być lepszy w tym co robisz?

  1. Dla mnie głupie gadanie. Albo wszyscy mogą brać legalnie, albo nikt. Bo Ci co biorą nielegalnie ryzykują zawieszenie i kary finansowe za stosowanie dopalaczy, natomiast Ci co mają TRT nic nie ryzykują. Tak więc albo można walić, co się chce, albo nie można nic nikomu i bierzesz na własną odpowiedzialność.
    Jeśli ktoś ma gorsze osiągi, to niech nie pcha się do silniejszych, tylko idzie do słabszych jak on sam, albo kończy karierę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *