Fabricio Werdum o swoim występie na Strikeforce: Fedor vs. Rogers

 [youtube:http://www.youtube.com/watch?v=7msbmga1NKI]

Werdum wiedział, że Silva jest bardzo dobrym zawodnikiem i ma dobre uderzenie, jednak gdy na początku pierwszej rundy przyjął ciosy to był zaskoczony ich siłą. Ostatecznie jest bardzo szczęśliwy, że udało mu się wykonać w pełni swój plan i wygrał. Fabricio uważa, że w Strikeforce są najlepsi zawodnicy wagi ciężkiej na świecie oraz ma nadzieję na stoczenie walki z Fedorem, ponieważ wielu zawodników miało już swoją szansę i teraz on chciałby dostać swoją.

Ja jednak uważam, że na taką walkę jest trochę za wcześnie. Werdum co prawda wygrał swoje dwie ostatnie walki ale w obu zebrał mocne ciosy, co dowodzi, że jego garda nie jest idealnie szczelna, a w walce z Fedorem mogłoby to się skończyć znacznie gorzej

2 thoughts on “Fabricio Werdum o swoim występie na Strikeforce: Fedor vs. Rogers

  1. po co taki spoiler na głównej robicie,przeciez na 90% jak zamieszczacie video po walce to oznacza ze ten zawodnik wygrał,troche profesjonalizmu!!!Lepiej dawajcie te wywiady do jednej kupy podpisane”Wywiady po walkach” itp nie ujawniajac nazwisk zawodników

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *