„UFC Walki Mistrzów” – Tylko w TV Puls!

Wszystkich fanów rozrywki sportowej, TV Puls zaprasza na niezwykłe widowisko. Już od 7 lutego stacja będzie prezentować zawody UFC, w których wezmą udział najlepsi z najlepszych.

Program „UFC Walki Mistrzów” będzie emitowany od 7 lutego, w każdy poniedziałek, o godzinie 23:30. TV Puls zaprezentuje gale, w których zmierzą się w zaciętych pojedynkach najlepsi na świecie przedstawiciele mieszanych sztuk walki. W czasie kilkunastu pełnych akcji tygodni, na ringu staną takie sławy jak: Cain Velasquez, Mauricio Rua, czy Frankie Edgar. Specjalnie dla TV Puls zawody będzie komentował Łukasz Juras Jurkowski – legenda polskiego MMA.

UFC Walki Mistrzów (UFC Unleashed) – Rozrywka sportowa, USA 2010

emisja: od 7 lutego, w każdy poniedziałek, godz. 23:30

Zapraszamy na www.pressroom.PULStv.pl i www.PULStv.pl

18 thoughts on “„UFC Walki Mistrzów” – Tylko w TV Puls!

  1. Tak, dokładnie Logan, ma być na Eurosporcie 2 o 4.00 rano 🙂

    Z innej beczki, pytanie do redakcji (sory za offtop): kiedy będzie następny odcinek „Z przymróżeniem oka”? Ostatni był prawie 2 miesiące temu 🙁 A może już Andrew u Was nie pracuje?

  2. Perla83CK: Tak, dokładnie Logan, ma być na Eurosporcie 2 o 4.00 rano :)
    Z innej beczki, pytanie do redakcji (sory za offtop): kiedy będzie następny odcinek “Z przymróżeniem oka”? Ostatni był prawie 2 miesiące temu :(A może już Andrew u Was nie pracuje?

    Andrew dalej jest w redakcji tylko musiał zawiesić aktywność na jakiś czas. W przyszłym tygodniu już wszystko w normie będzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *