Zdaniem Brendana Schauba, Conor McGregor jest teraz kapitanem statku jakim jest UFC

Getty Images

Mistrz wagi lekkiej UFC Conor McGregor zarobił niedawno wypłatę życia w walce bokserskiej z Floydem Mayweatherem Jr. i do osób uważających, że McGregor nie będzie chciał walczyć z mniejsze pieniądze dołączył Brendan Schaub.

Dzięki temu, że mistrz UFC miał na tej walce zarobić 100 milionów dolarów, niektórym zawodnikom i fanom trudno jest uwierzyć w to, że The Notorious powróci do Oktagonu. Były zawodnik UFC Brenda Schaub przedstawił na ten temat swoje zdanie w programie „The Joe Rogan Experience Fight Companion”.

— Conor zmienił grę na lepsze, zwłaszcza jeśli jesteś zawodnikiem. Wraz z WME, to on kieruje statkiem. Pomyśl o tym, zrobił to – pojawiły się te liczby i oni mówią, że będzie to największy pay-per-view wszech czasów, a on zarobił 100 milionów dolarów, prawda? Więc chcesz mi powiedzieć, że jeśli jesteś Conorem lub jesteś częścią jego zespołu, to chcesz powiedzieć: „Hej, walcz z Natem Diazem za 5-10 milionów dolarów, a dodatkowo musimy ubrać cię w ciuchy Reeboka, a oni zapłacą ci 100 000 dolarów rocznie.” Myślisz, że Conor tak zrobi? Jesteś szalony.

— Teraz grasz w zupełnie inną grę. Mówisz o największym zawodniku w sportach walki. Nie dostajesz go za 200 000 dolarów jakie płaciłeś mu za rok. On może powiedzieć coś takiego: „Posłuchaj, jestem zmęczony noszeniem Reeboka, bo teraz to jest zupełnie inna para kaloszy”.

Mimo tych wszystkich uwag i domysłów dotyczących tego, czy Conor McGregor będzie chciał walczyć jeszcze w UFC, on sam stwierdził, że teraz czeka go obrona mistrzowskiego pasa. Zaproponował nawet upieczenie dwóch pieczeni na jednym ogniu, czyli obronę pasa w trzeciej walce z Natem Diazem. Pytanie tylko, czy Diaz zechce zejść do wagi lekkiej. Pozostaje również kwestia jak UFC rozwiąże sprawę wynagrodzenia McGregora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *