Zabit Magomedsharipov chce pojedynku z Yairem Rodriguezem

Bloody Elbow

Zabit Magomedsharipov po zwycięstwie w Chinach, celuje w walkę z Yairem Rodriguezem.

Zabit Magomedsharipov (14-1), który uważany jest obecnie za jeden z największych talentów w wadze piórkowej, ma już plan odnośnie swojego następnego przeciwnika.

Zabit podczas dzisiejszej gali UFC w Szanghaju, pokonał Sheymona Moraesa przez poddanie w 3 rundzie pojedynku. Dla Rosjanina, był to już drugi zwycięski pojedynek w amerykańskiej organizacji. Po dwóch bardzo dobrych występach w Oktagonie, Zabit poszukuje mocnego rywala z którym mógłby się zmierzyć w trzecim pojedynku dla UFC. W jego kręgu zainteresowania znajduje się m.in. Yair Rodriguez, który zajmuje obecnie 7 miejsce w oficjalnym rankingu kategorii piórkowej.

Udowodniłem, że znajduję się przynajmniej w top 15 dywizji, i wierzę, że mogę się zmierzyć z zawodnikiem, który znajduje się w top 5 rankingu. Jeśli zapytacie mnie z kim chciałbym się zmierzyć, to wybiorę Yaira Rodrigueza (10-2). Chciałbym się z nim zmierzyć, ponieważ to zawodnik ze specjalnym uderzeniem.

W wieku 26 lat, Magomedsharipov, który wygrał dwie walki z rzędu w UFC oraz posiada passę 10 zwycięstw z rzędu, stał się wielką gwiazdą. Wielu ekspertów uważa, że w przyszłości zostanie pretendentem do mistrzowskiego pasa. Zawodnik stwierdził, że jest gotowy aby sprostać temu wyzwaniu.

Bez ciśnienia. Motywuje mnie to, ponieważ wiem jak wielu ludzi na świecie mi kibicuje. Mam bardzo dużą rzeszę fanów. Ogromnie mnie to zaskoczyło, ale jednocześnie motywuje mnie do dalszej pracy.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *