Yoshihiro Akiyama i Yushin Okami trenują w Xtreme Couture

Yoshihiro „Sexyama” Akiyama i Yushin Okami – japońskie supergwiazdy przybyły do Stanów by przez miesiąc trenować w Xtreme Couture.

Okami: Chciałbym od tego zacząć, że cieszę się, że zawodnicy tutaj są wysocy i duży, idealnych warunków fizycznych dla mnie. W Japonii nie wszyscy zawodnicy są tacy duzi jak w Xtreme Couture. W Japonii trenujemy po trzy godziny, tu się trenuję po półtorej, ale z większą częstotliwością. Zajęcia są lepsze.

Akiyama: Muszę się zgodzić z Yushinem. Zajęcia nie są długie lecz krótkie i wyczerpujące. Właśnie to uwielbiam. Zawodnicy są dla siebie uprzejmi, tak samo jak trenerzy. Wszyscy są niesamowici. Ciężko mi się dogadać z powodu bariery językowej, ale jakoś nam się udaje. Pomaga nam w tym język ciała. Uczę się języka i ciężko trenuję.

Po raz pierwszy trenuje w Stanach. Świetne doświadczenie dla mnie. Zabiorę to czego się nauczę w Xtreme Counture do Japonii… będę trenował przez miesiąc w Stanach a potem wracam do Japonii. Na pewno wykorzystam to czego się nauczę w Xtreme Couture w kolejnej walce.

One thought on “Yoshihiro Akiyama i Yushin Okami trenują w Xtreme Couture

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *