Yoel Romero odpowiada trenerowi Michaela Bispinga, Jasonowi Parillo

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Yoel Romero jest zestawiany do pojedynku o tytuł wagi średniej w walce z mistrzem Michaelem Bispingiem, który jak wiadomo niechętnie przyjmuje tę walkę.

Michael Bisping i jego team wciąż nawiązują do oblanych testów antydopingowych przez Yoela Romero, ale wydaje się, że to może być tylko przykrywka przed tym, że Romero jest tak groźnym rywalem, że może odebrać Bispingowi jego tytuł. Romero pokazał w ostatniej walce z Chrisem Weidmanem na UFC 205, że jest maszyną do zabijania i destrukcji.

Trener Michaela Bispinga, Jason Parillo jest podekscytowany pojedynkiem Yoela Romero z jego podopiecznym, ale twierdzi, że ten pojedynek będzie mógł się odbyć wtedy i tylko wtedy, gdy badania antydopingowe Yoela Romero będą znacznie bardziej zintensyfikowane.

Na tę wypowiedź trenera Parillo, Yoel Romero zareagował natychmiast odpowiadając mu na Twitterze i zapewniając go, że odeśle Michaela Bispinga na emeryturę na sprawiedliwych warunkach.

2 thoughts on “Yoel Romero odpowiada trenerowi Michaela Bispinga, Jasonowi Parillo

  1. Lubie Bispinga ale szanse ma tylko punktując Romero 5 rund. Owszem ma twardy łeb anglik ale jak sie da trafić, jeden raz to koniec. Nie może walczyć jak z Belfortem…
    Szkoda w sumie , że Rockhold dał sie tak ograć , mielibysmy dobre walki o tytuł a nie „emocje” bisping-hendo hehe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *