Wynik testu Alistaira Overeema pozytywny. Czy dojdzie do walki z Juniorem?

Alistair Overeem niestety nie przeszedł pomyślnie badań na obecność w organizmie środków dopingujących. Wynik testu na obecność podwyższonego poziomu testosteronu okazał się pozytywny. Overeem będzie musiał stanąć przed NSAC zanim dostanie pozwolenie na walkę na UFC 146.

Szef Komisji Sportowej Stanu Nevada, Keith Kizer przesłał wczoraj serwisowi sherdog.com wyniki testu. Pretendent numer jeden do tytułu wagi ciężkiej ma zmierzyć się z mistrzem Juniorem dos Santosem 26 maja. W obecnej sytuacji walka ta jest zagrożona.

Według Kizera, stosunek zawartości niedozwolonego środka był jak 10 do 1, natomiast limit jest 6 do 1. Wraz z innymi zawodnikami, Overeem został przebadany po konferencji prasowej przed UFC 146. Wyniki testów Franka Mira, Roya Nelsona, Antonio Silvy, Caina Velasqueza i Juniora dos Santosa dały wynik negatywny.

17 thoughts on “Wynik testu Alistaira Overeema pozytywny. Czy dojdzie do walki z Juniorem?

  1. Co za jaja????Jak to możliwe, że udupili Overeema?PRzecież to mała maszynka po pieniędzy, a wiadomo, że w wadze ciężkiej każdy ebz wyjątków się dopinguje nie ma się co czarować.Ale dziwna sprawa.

  2. ALE LIPA! Ledwo go ściągnęli do UFC i już udupili? Coś mi się tu nie trzyma kupy a poza tym Ali walczy nie od wczoraj i on jak i jego cały sztab chyba wie jak nie wpaść na badaniu??? Mam nadzieję, że ta informacja to spóźniony PRIMA APRILIS!

  3. Dla mnie Overeem to również jak określił go Dana kretyn i głupek faktycznie tak jest, mógł po zdobyciu tego pasa (w co i tak nie wierzę bo JDS moim zdaniem by go znokautował) być najbardziej utytułowanym zawodnikiem MMA/K1(sztuk walk) ale niestety jest głupi i zaprzepaścił szanse. Zastanawiam się co teraz, grzywna + zawieszenie, wypad z UFC???

  4. Bones The reem ;D-Jeśli dla ciebie ktoś kto ma inne zdanie jest „jebany” to współczuje twoim rodzicom bo pewnie często wstydzą się takiego „synka” i jego rynsztokowego języka i pwenikiem zachowania. Poziom nie zasługujący na polemikę…

  5. Janek (fak)tycznie 14:1 (choć na innym portalu pisali 10:1) z tego co wyczytałem dozwolone stężenie maksymalne to 6:1 więc tak czy siak przegiął pałę Overeem bezapelacyjnie…a zanosiło się na arcyciekawe starcie tytanów 🙁 Choć powtórzę to po raz koleiny JDS byłby w tym starciu zwycięzcą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *