Wymarzona walka Francisa Ngannou? Kameruńczyk chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem wagi ciężkiej

FRANCK FIFE/AFP/Getty Images

Pretendent numer jeden do tytułu wagi ciężkiej UFC Francis Ngannou ujawnił swoją walkę marzeń i nazwisko byłego mistrza wagi ciężkiej.

W minioną sobotę na gali UFC 218 Francis Ngannou znokautował w pierwszej rundzie Alistaira Overeema czym zagwarantował sobie pojedynek o tytuł wagi ciężkiej z mistrzem Stipe Miocicem.

Podczas gdy Ngannou ma już zapowiedzianą walkę o pas, nie powstrzymuje go to przed przedstawieniem swojej wymarzonej walki. Będąc gościem w podcaście „Top Turtle” Flo Combat, Ngannou powiedział, że jego wymarzoną walką byłby pojedynek z byłym mistrzem Brockiem Lesnarem.

„Moja walka marzeń? Chciałbym zobaczyć się w walce z Brockiem Lesnarem. Wiesz, dwóch wielkich gości. Podoba mi się to zestawienie. Byłbym podekscytowany tą walką. Chciałbym zobaczyć taki pojedynek.

On jest duży, ogromny, ale nie jest silniejszy ode mnie. Jestem najlepiej bijącym zawodnikiem w wadze ciężkiej. Jestem bardziej potężnym i również bardziej utalentowanym facetem.”

Chociaż szanse na tę walkę są praktycznie żadne, to taki pojedynek byłby bardzo ciekawy. Jak są Wasze typy co do tego starcia?

2 thoughts on “Wymarzona walka Francisa Ngannou? Kameruńczyk chciałby zmierzyć się z byłym mistrzem wagi ciężkiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *