Weidman: „Myślę, że mogę poddać Andersona Silvę”

Dzisiejszej nocy niepokonany Chris Weidman odniósł swoje dziewiąte zwycięstwo w karierze. Tym razem jego ofiarą padł faworyzowany Mark Munoz. Piąta wiktoria pod szyldem UFC sprawiła, że 28-latek uwierzył w możliwość pokonania mistrza wagi średniej Andersona Silvy.

„Anderson Silva walczył z piętnastoma facetami w UFC. Każdy z nich próbował go obalić, utrzymać w parterze i poddać. To nie będzie łatwe. Chael Sonnen jest dobry i udało mu się sprowadzić Silvę do takiej pozycji. Zamierzam iść tym śladem i obalę go. Naprawdę myślę, że mógłbym go poddać…”

Pod wrażeniem postawy Weidmana w walce z Munozem był sam prezes UFC.

„Wyglądał cholernie dobrze dzisiejszego wieczora. Jeśli zapytasz każdego tam, sądzę, że wszyscy mieli Munoza za numer trzy na świecie. Dzisiaj Weidman go zniszczył.” – skomentował Dana White.

13 thoughts on “Weidman: „Myślę, że mogę poddać Andersona Silvę”

  1. czuje że Spidera nikt nie pokona.Myślę że JJ mógłby to zrobić,ale tej walki nigdy nie bd.A z GSP SPider by pozamaiatał jak dzieciakiem,więc taka walka nie miałaby sensu.

  2. A ja myślę, że w październiku pewna osoba znokautuje Wanderleia Silvę, potem kogoś jeszcze, a może i z jeszcze jedną osobą, żeby gdzieś w przyszłym roku znowu zmierzyć się z Andersonem Silvą i mu dowalić.

  3. To widac jak sie znasz na sportach walki i mma 🙂 2 sprawy : a) cung le trenowal sande (jesli wogole wiesz co to znaczy) , b) zobacz na jego uszy 🙂 i oto jak nitro zostal zniszczony po raz kolejny :O nitro trenuj dobrze bo zostalo ci tyle czasu co twojemu idolowi 🙂

  4. Z tym Hectorem do Andersona nie wyskakujcie tak odrazu, niech narazie pokona paru z czołówki i wtedy zobaczymy, tak samo można powiedzieć, że Mamed by napewno pokonał Silve, bo w KSW knockoutuje i poddaje wszystkich w pięknym stylu.

  5. Weidman pokazał klasę , ale czy to starczy na Spidera? wydaje się że niepokonany od 6 lat Anderson nie ma sobie równych, ale może zobaczymy coś zaskakującego. Werdumowi też nikt nie dawał zwycięstwa nad Fiodorem ^^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *