Walka Robbie Lawler vs. Jorge Masvidal o tymczasowy pas wagi półśredniej w planach na UFC 217

Fot. UFC.com

Wygląda na to, że w planach UFC jest zestawienie walki o tymczasowy pas wagi półśredniej między Robbie Lawlerem i Jorge Masvidalem.

Ponieważ mistrz wagi półśredniej Tyron Woodley doznał kontuzji ramienia i nie będzie go przez jakiś czas, UFC jeszcze nieoficjalnie będzie chciało zorganizować walkę o tymczasowy pas między byłym mistrzem Robbie Lawlerem, a Jorge Masvidalem. Ta interesująca walka miałaby się odbyć 4 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku na gali UFC 217.

Na tej samej gali UFC 214 na której Woodley obronił tytuł w walce z Demianem Maia, Lawler zmierzył się z Donaldem Cerrone w znakomitej i wyrównanej walce wygrywając z nim przez jednogłośną decyzję.

Masvidal z kolei ma za sobą porażkę z Demianem Maia przez niejednogłośną decyzję, która zakończyła jego dobrą serię trzech zwycięstw z Rossem Pearsonem, Jake’m Ellenbergerem i Donaldem Cerrone.

Na gali UFC 217 odbędzie się również pojedynek o tytuł wagi średniej między broniącym pasa mistrzem Michaelem Bispingiem i Georgesem St-Pierre.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *