Walka Neil Magny vs Rafael dos Anjos zestawiona na gali UFC 215

Szykuje się bardzo interesujący pojedynek w wadze półśredniej na gali UFC 215 w którym zmierzą się Neil Magny i Rafael dos Anjos.

Rafael dos Anjos (26-9) to były mistrz wagi lekkiej, którzy ma za sobą udany debiut w kategorii półśredniej po zwycięstwie w ostatniej walce z Tarec’iem Saffiedine, którego pokonał jednogłośnie na punkty. Dla dos Anjosa było to ważne zwycięstwo po dwóch porażkach. W pierwszej stracił tytuł wagi lekkiej na rzecz Eddiego Alvareza, a w następnej walce przegrał z Tonym Fergusonem.

Neil Magny (19-5) nie stoczył w tym roku żadnej walki, a ostatnią stoczył w grudniu pokonując w niej Johny’ego Hendricksa przez jednogłośną decyzję. Wcześniej Magny musiał uznać wyższość byłego już zawodnika UFC Lorenza Larkina z którym przegrał przez TKO w pierwszej rundzie.

Gala UFC 215 odbędzie się 9 września w Edmonton, a jej głównymi walkami będą pojedynki Demetriousa Johnsona broniącego tytuł wagi muszej przed Ray’em Borgiem oraz Amandy Nunes Broniącej tytułu wagi koguciej przed Valentiną Shevchenko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *