Walka CM Punk vs Mickey Gall w planach na UFC 203

Twitter
Twitter

Całkiem możliwe, że wkrótce doczekamy się długo zapowiadanego debiutu Phila „CM Punka” Brooksa w UFC.

Jego pierwsza walka jest prawdopodobnie planowana na galę UFC 203 o czym poinformował Ariel Helwani. Rywalem gwiazdy wrestlingu ma być Mickey Gall (2-0), który w imponujący sposób pokonał dwóch rywali przez poddania w pierwszej rundzie.

Tak dobrze prezentujący się Gall może być trudnym rywalem dla debiutującego Brooksa, chociaż gwiazda WWE miał całkiem dużo czasu na poznanie podstaw walki w MMA. CM Punk ogłosił podpisanie kontraktu w grudniu 2014 roku podczas gali UFC 181. Z początkiem 2015 roku Brooks rozpoczął treningi w Roufusport MMA Academy u Duke’a Roufusa mając takich partnerów do treningów jak były mistrz wagi lekkiej UFC Anthony Pettis oraz mistrz wagi półśredniej ONE Championship Ben Askren. Być może debiut Phila odbyłby się wcześniej, ale plany pokrzyżowała kontuzja ramienia. Z kolei na początku tego roku, Brooks przeszedł operację przepukliny dysku, co również przedłużyło czas jego przygotowań.

Gala UFC 203 zaplanowana jest na 10 września w Cleveland, a jej walką wieczoru jest pojedynek o pas wagi ciężkiej między mistrzem Stipe Miocicem i Alistairem Overeemem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *