W formie czy nie, Fedor i tak groźny

(mmamania.com)

Tak uważa mistrz wagi półciężkiej Strikeforce Dan Henderson, który spotka się w klatce z Fedorem Emelianenko w najbliższą sobotę:

„Fedor jest groźny, obojętnie czy jest w formie, czy nie. Widziałem go całkiej bez formy i nadal potrafił nokautować, dusić i wygrywać walki. Jego ostatnie porażki prawdopodobnie jeszcze bardziej go zmotywują do dalszej walki. Pewnie będzie bardziej ofensywny i ruchliwy w pierwszej rundzie, więc muszę dostosować swój gameplan do tego i zmęczyć go w tej pierwszej rundzie… Pierwsza runda będzie kluczowa.”

Po ośmiu zwycięstwach i robieniu pośmiewiska z każdego ciężkiego nie walczącego pod szyldem Zuffa, Emelianenko (31-3) w swojej drugiej walce w Strikeforce z Fabricio Werdumem musiał odklepać trójkąt. Ta porażka była uważana na przypadek, aż do momentu gdy musiał uznać wyższość Antonio Silvy i wyglądał wtedy mizernie. Co wcale nie oznacza, że mniej groźnie.

Henderson (27-8) również doświadczył niepowodzeń pod szyldem Strikeforce – chociażby walki debiutancki w wadze średniej z Jake Shieldsem, a potem nerwowej pierwszej rundy z Rafaelem Cavalcante. Szczęśliwie, przetrwał groźne chwile i znokautował Feijao, zdobywając tym samym pas wagi półciężkiej.

W sobotę zobaczymy, kto jest w formie, a kto nie i jakie to ma znaczenie.

20 thoughts on “W formie czy nie, Fedor i tak groźny

 1. Cokolwiek i ktokolwiek by złego nie mówił i nie pisał o Fedorze to i tak wpisał się on złotymi zgłoskami w annałach światowego MMA i nic i nikt tego nie zmieni! Dawaj Fiedia dawaj i w sobotę wygraj 🙂 😉

 2. Hmmmmm widzę,że Pan SLU nie jest zbyt lubiany zresztą nie dziwię się temu,kibicuje tylko tym którzy obecnie ,,rządzą” a co do Fedora to dla mnie był mistrz jest i zawsze będzie:) Alistair Overeem wielka gwiazda niby nie do zatrzymania tylko jestem ciekaw dlaczego nie chciał zejść do parteru z Werdumem 😉

  Fedor win!!

 3. To jak widzicie tę walkę :D??
  Według mnie będzie tak że na początku spokojnie potem Fiodor albo Hendo zakatuje ciosami będzie krótka wymiana po czym Fiodor „rzuci”
  Danem na ziemie i albo Ground and Pound albo go podda 🙂

 4. Co do artykułu jak niby fedorek robił pośmiewisko z rywali? jedynie z parówy silvy i frejka zulzinhio większość walk wygrywał po ciężkich walkach robił pośmiewisko z rywali to można powiedzieć o andersonie silvie albo Jon Jonesie widzieliśćie kiedyś walke ruska co tańczył wokół rywala jak to robił Anderson Silva min. z Forrestem Gryffinem?? nie widzieliśćie fedor był dobry w pride bo był najbardziej wszechstronny teraz to standard.Jak sie czyta że fedorek łąmał prawa fizyki to zastanawiam się co wy za dobry towar bierzecie.Konina by 2 takich fedorków pokonał i to za czasó pride. Widaćjak macie nasrane w bani skoro gościa nazywacie że jest boski kurwa co on ma takiego boskiego? wymieńcie chociaż jedną płaszczyzne

 5. Wiadomość do SLU pomimo prośby fifarafa,która jest jak najbardziej słuszna 😀

  Powiedz mi w takim razie co Overeem ma tak zniewalającego skoro z Werdumem bał się zejść do parteru bo chyba parter odpada.Jego nagłe przyrosty nie podlegają żadnemu komentarzowi,spójrz na bilans walk obu zawodników i również porównaj 🙂 oraz sposób w jaki przegrał Demolition Man a Last Emperor.

  To tyle pozdrawiam wszystkich,którzy uwielbiają SLU i jego magiczne komentarze 😀 a tak poważnie Fedor wymiata 🙂

 6. MA stójke najlepszą w mma to że z werdumem wyglądało to jak wyglądało to wina trenerów overeema którzy mu wpoili do głowy żeby z kontry udeżał i walczył zachowawczo. Do parteru mógł zejść i pokusić się o gnp wyobrażącie sobie jakby mu treneży niewpoili do głowy i niekrzyczeli żeby niezchodził to werdum by był rozjechany przez gnp niesądze że by jakąś dźwignie wyciągnoł. Tylko że wy przedstawiacie fedorka jako piepszoną legende i ma wszystko idealne co ma idealne jaką płaszczyzne? co ma bilans walk to czy ktoś jest lepszym zawodnikiem najman ma większy bilans walk od np Jonesa i jest lepszy od niego?

 7. Slu, po ilości postów, w których wspominasz o narkotykach i dilerach – śmiem twierdzić, że sam z ćpaniem musisz mieć bardzo poważny problem. Do tego, język którym operujesz, to jakaś całkowita katastrofa. Poziom wiedzy reprezentowany przez Ciebie jest rażąco mierny – na Twoim miejscu wstydziłbym się zabierać głos. Mogę wnioskować, że dążysz do tego, aby jak największa ilość osób wyśmiewała Cię, gardziła Tobą i wycierała Tobą gęby. Przecież nikogo już nie interesuje, co możesz mieć do powiedzenia – tym bardziej, że najczęściej się powtarzasz. Po prostu drażnisz ludzi tym, że w ogóle się tutaj pojawiasz – co musi sprawiać Ci jakąś perwersyjną przyjemność (i to też nie jest zrozumiałe dla normalnych zdrowych osób). Nie możesz już nikogo obrazić, ponieważ nikt na tym forum nie reprezentuje tak niskiego poziomu, jak Ty. Myślę też, że Ali byłby zdegustowany, gdyby dowiedział się, że ma za psychofana takiego prostaka, jak Ty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *