Vitaly Shemetov vs Boubacar Balde na gali Spartan Fight 4

Shemetov vs Balde

Na gali Spartan Fight 4 Vitaly „Siberian Tiger” Shemetov zmierzy się z Boubacarem „Blackout” Balde. Początkowo nie chcieliśmy tych dwóch świetnych zawodników zestawiać w jednej walce, ale po kilku tygodniach namysłu doszliśmy do wniosku, że tę walkę po prostu trzeba zrobić! Dwóch doświadczonych, bardzo silnych, dysponujących ogromną siłą ciosu wojowników zmierzy się w jednej z walk wieczoru na gali Spartan Fight 4, która odbędzie się 6 sierpnia w Bielsku-Białej.

Shemetov to pochodzący z Omska 31-letni zawodnik, którego stylem bazowym jest Sambo bojowe. W tym stylu walczy także legendarny Fedor Emelianenko. „Tygrys Syberyjski” jest niepokonany od 2010 roku, a stoczył w tym czasie 7 zwycięskich pojedynków. Swoimi ostatnimi występami przyciągnął uwagę władz UFC, które chcą zaproponować młodszemu z braci Shemetov kilka walk w 2017 roku. Zanim jednak to nastąpi Vitaly wystąpi na galach Spartan Fight.

Boubacar Balde to bezkompromisowy zawodnik z Francji, który aż 9 z 11 wygranych skończył przed czasem, siedmiokrotnie nokautując rywali. „Blackout” ostatnie dwa pojedynki wygrał właśnie przez KO i zapowiada, że podobnie stanie się na naszej gali.

Zapowiada się więc niesamowicie ekscytujące starcie, które może się okazać najlepszą walką wieczoru na gali Spartan Fight 4.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *