Urijah Faber: Zamierzam zdobyć tytuł, a potem zmierzyć się z Conorem McGregorem

mmaweekly.com
mmaweekly.com

Taką deklarację złożył Urijah Faber przed pojedynkiem o tytuł wagi koguciej z Dominickiem Cruzem na jutrzejszej gali UFC 199.

— Jesteś teraz najlepszy na świecie? W sobotę już nie będziesz najlepszy. Będziesz drugim najlepszym, a potem prawdopodobnie zostaniesz znokautowany przez Cody’ego „No Love”, lub jednego z moich innych chłopaków z teamu.

— Cody Garbrandt ma złote serce. To pieprzony zabójca. On cię zniszczy i zrobi tak z każdym. Potem będziemy obaj najlepszymi. Mam zamiar wyjść do walki z Conorem McGregorem i pokonam go.

Urijah “The California Kid” Faber wyjdzie do walki z Dominickiem Cruzem, by zmierzyć się z nim o pas mistrzowski. Między tymi dwoma zawodnikami będzie to już trzecia walka i Faber twierdzi, że prawdopodobnie ostatnia i rozstrzygająca. Poprzednie dwie walki podzielili między sobą.

Faber planuje wyjść do oktagonu z pasem przewieszonym przez ramię, a podczas konferencji prasowej stwierdził, że Cody Garbrandt będzie kolejnym rywalem Dominicka Cruza. Faber jest także przekonany, że on wraz z Codym Garbrandtem będą rządzić w dywizji koguciej do czasu aż Urijah przeniesie się do wagi piórkowej. Kiedy już to zrobi, to jego celem będzie wyzwanie aktualnego mistrza Conora McGregora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *