UFC wraz z DC Comics stworzyło plakat na galę UFC 181

UFC podjęło ciekawą współpracę z DC Comics w kwestii promocji nadchodzącej gali UFC 181. Owocem tej współpracy jest plakat.

UFC wydało specjalny komunikat przed konferencją dotyczącą gali UFC 178. W komunikacie tym oficjalnie ogłoszono, że pojedynek między Johnym Hendricksem i Robbie Lawlerem będzie walką wieczoru na gali UFC 181. Jak wiadomo walką wieczoru miał być pierwotnie pojedynek Chrisa Weidmana z Vitorem Belfortem jednak do tego starcia nie dojdzie z powodu kontuzji Weidmana.

UFC postanowiło w szczególny sposób wypromować grudniową galę tworząc wraz z DC Comics, specjalny plakat w klimatach komiksu. Autorem plakatu jest wielki fan MMA – Howard Porter, który podzielił się swoimi wrażeniami ze stacją FOX Sports.

„Musiałem się uszczypnąć by sprawdzić, czy to nie sen. Po tym jak skończyłem robić fikołki z radości, nie mogłem uwierzyć w to, ponieważ jestem wielkim fanem MMA.Nie sądziłem, że dostanę kiedykolwiek w życiu taką szansę.

Rozmawiałem o zawodnikach na plakacie tak jakby byli superbohaterami. Często zawodnicy mają swoje alter ego – to jacy są poza klatką jest zupełnie inne od tego kiedy wchodzą do klatki. Oni są jednymi z najwspanialszych sportowców na świecie.

Oni sprawiają, że praca nad tym plakatem jest łatwa. To tak naprawdę rysowanie życia. Oni są prawdziwymi superbohaterami.”

Co sądzicie o tej współpracy UFC z DC Comics oraz o samym plakacie? Chcielibyście oglądać kolejne wersje przy okazji następnych gal?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *