UFC wciąż nie może dogadać się z Georgesem St-Pierre w kwestii jego powrotu

Clare Jordan Art
Clare Jordan Art

Sprawa powrotu do UFC Georgesa St-Pierre zaczyna już powoli przypominać operę mydlaną i wciąż nie wiadomo kiedy zobaczymy byłego mistrza ponownie w akcji.

Szef UFC Dana White twierdzi, że wciąż nie jest przekonany, czy Georges St-Pierre chce wrócić do rywalizacji. GSP widziany ostatnio w programie UFC Tonight powiedział, że teraz ruch należy do UFC i że negocjacje nadal trwają.

Tymczasem Dana White rozmawiał na ten temat w TSN’s Sportscentre i nie był do końca przekonany co do chęci powrotu byłego mistrza wagi półśredniej i członka Hall of Fame. White stwierdził, że nie jest pewien, czy GSP ma nadal w sobie ten ogień i chęć rywalizacji jak kiedyś.

„Słuchaj, ta sprawa ciągle powraca. Georges jest świetnym gościem, on zawsze był wspaniałym ambasadorem tego sportu. Zastanawiam się, jak bardzo on chce jeszcze walczyć i ja nie wierzę w to za bardzo. On mówi, że zamierza wrócić po trzech latach. Nie wiem, czy się dogadamy w sprawie umowy. Nawet z takimi zawodnikami jak Brock Lesnar, czy Tito Ortiz mieliśmy wiele problemów, ale zawsze dobiliśmy targu.

Nie dogadaliśmy się z Georgesem, więc pytanie jak bardzo Georges St-Pierre chce naprawdę walczyć?”

Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to…, czy tak też jest w tym przypadku? Wielce prawdopodobne jest, że Georges St-Pierre ostro negocjuje swoje warunki kontraktu, na które UFC nie chce się za bardzo zgodzić, a czas upływa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *