UFC 202: Diaz vs. McGregor 2 na Extreme Sports Channel

UFC 202 - Diaz vs. McGregor - Extreme Sports Channel_2

W najbliższy weekend UFC po raz kolejny zagości w T-Mobile Arena w Las Vegas. W walce wieczoru Amerykanin Nate Diaz zmierzy się z Irlandczykiem Conorem McGregorem. Ponadto tej nocy na karcie głównej przewidziano spotkanie Anthony’ego Johnsona i Glovera Teixeiry oraz walki Story vs. Cerrone, Lim vs. PerryMeans vs. Homasi. Na transmisję zapraszamy 21 sierpnia o 4:00.

Walka wieczoru podczas UFC 202 będzie drugim spotkaniem Diaza i McGregora. Poprzednie odbyło się w marcu tego roku i zakończyło wygraną Amerykanina, który poprzez klasyczne duszenie zza pleców zmusił McGregora do poddania się. Obaj zawodnicy mają więc wiele do udowodnienia – Diaz, walczący w UFC od 2007 roku, chciałby potwierdzić swoją dominację nad przeciwnikiem, z kolei McGregor będzie za wszelką cenę dążyć do zwycięstwa – Diaz był pierwszym zawodnikiem, który pokonał go odkąd zasilił szeregi UFC.

Ponadto tego wieczoru zobaczymy spotkanie Anthony’ego Johnsona z Gloverem Teixeirą. Johnson zadebiutował w UFC w 2007 roku, odnosząc pamiętne zwycięstwo nad Chadem Reinerem po zaledwie 13-sekundowej walce. Jego starszy o pięć lat przeciwnik zajmuje 2. miejsce w oficjalnym rankingu UFC wagi półciężkiej.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC FIGHT NIGHT: DIAZ vs. McGREGOR 2 w nocy z 20 na 21 sierpnia o 4:00.

Powtórki: 21, 22 i 26 sierpnia o 21:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *