UFC 188 Embedded – epizody 2 i 3

Youtube
Youtube

Przed nami dwa kolejne epizody serii UFC 188 Embedded.

W drugim epizodzie UFC 188 Embedded, Cain Velasquez oraz Fabricio Werdum kontynuują treningi w Meksyku. Werdum przyłącza się do innych zawodników, którzy będą walczyć na UFC 188 – Kelvin Gastelum i Tecia Torres – i wspólnie oglądają UFC 180. Eddie Alvarez i Gilbert Melendez w międzyczasie podnoszą swoją motywację przed nadchodzącą walką.

W trzecim epizodzie UFC 188 Embedded możemy zobaczyć zawodniczki wagi słomkowej Tecię Torres i Angelę Hill, ponadto Kelvina Gasteluma i Johnny’ego Case, kończących przygotowania do swoich walk. Nowi zawodnicy przybywają do Mexico City, aby uczestniczyć w tygodniu przedwalkowym: Nate Marquardt, Gilbert Melendez i Eddie Alvarez. Natomiast Cain Velasquez i Fabricio Werdum mają małe spięcie przy śniadaniu, co pozwala mniemać, że ich sobotnia walka będzie elektryzująca.

3 thoughts on “UFC 188 Embedded – epizody 2 i 3

  1. heh Werdum taki pocieszek, no coz, ale chyba ma pecha bo widac, ze CV na gazie i troche go zdenerwowal gadaniem, ze CV nie jest Meksykancem + te wyglupy. Ma jedynie szanse, jak bedzie dostawal lomot, ze cos tam Cainowi zalozy i wygra przez poddanie, innej opcji nie widze. Nie kumam jak Werdum gada, ale tez JDS, ze Cain moze zostac polozony na plecach, a Fabrycy nad nim – to juz absolutnie niemozliwe, dziwie sie jednak, ze JDS tak gada!
    Ogolnie ta walka nie ma prawa dotrwac do konca, Werdum dostanie KO do max 3ciej rundy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *