UFC 185 staredown oraz Jay-Jan-Check, czyli trudne nazwisko Joanny Jędrzejczyk

UFC
UFC

Podczas wczorajszego dnia medialnego przed UFC 185 nie mogło zabraknąć konfrontacji twarzą w twarz między zawodnikami z głównej karty.

Najwięcej emocji było podczas konfrontacji zawodniczek, które zmierzą się jutro o pas wagi słomkowej. Pretendentka do tytułu, Joanna Jędrzejczyk po raz kolejny skradła show stając naprzeciw mistrzyni Carli Esparzy. Wiceprezes UFC Dave Sholler musiał kontrolować sytuację rozdzielając zawodniczki swoją ręką. Oczywiście nie wyglądało to tak groźnie jak w przypadku bójki między Jonesem i Cormierem, ale Joanna przyzwyczaiła nas już do tego, że w takich momentach rywalka musi sobie zdawać sprawę na co stać polską zawodniczkę.

W filmiku widzimy także konfrontacje pozostałych zawodników z karty głównej: Anthony Pettis vs Rafael dos Anjos, Matt Brown vs. Johny Hendricks, Roy Nelson vs. Alistair Overeem i Chris Henry vs. Cejudo Cariaso.

Z kolei w innym z filmików MMAjunkie.com możemy zobaczyć jak zawodnicy łamią sobie język próbując wypowiedzieć nazwisko Asi Jędrzejczyk. Niektórzy kompletnie sobie z tym nie radzą, a inni sprytnie wychodzą obronną ręką. Myślę, że wszyscy w UFC powinni nauczyć się wymowy nazwiska Jędrzejczyk zwłaszcza, że w niedzielę Joanna będzie nową mistrzynią 😉

5 thoughts on “UFC 185 staredown oraz Jay-Jan-Check, czyli trudne nazwisko Joanny Jędrzejczyk

  1. Aśka nie ładnie się pcha na Carle… Całym sercem za z piękną 🙂 Los Anjos prymityw z gumą w ustach przed publicznością… Większość ciapowatych to zwierzęta dlatego ich nie lubię… Jak taki prymityw żujący ostentacyjnie gum ma być mistrzem ??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *